اگر از ارسال ایمیل پشیمان شده‌اید با unsend جلوی آن را بگیرید
اپ جی‌میل برای iOS به‌روزرسانی شد + لینک دانلود
گوگل یک تغییر بسیار مهم را داخل اپ جی‌میل روی پلتفرم iOS ارائه کرده است. این قابلیت مهم که در نسخه به‌روزرسانی شده قرار داده شده؛ امکان استفاده از ویژگی "unsend" ایمیل‌ها درست به‌فاصله کمی بعد از ارسال آن‌هاست. این قابلیت از چندی پیش روی پلتفرم آندروید عرضه شده بود و حالا از این حیث آندروید و iOS برابری می‌کنند.

اما اشتباه نکنید. قرار نیست که شما ایمیلی را به مخاطب خود ارسال کند و هر زمان که دوست داشتید آن را از صندوقی پستی وی بیرون بکشید. شما تها چند ثانیه فرصت دارید از ارسال یک ایمیل منصرف شوید. در حقیقت؛ گوگل تنها چند ثانیه اضافه‌تر در اختیار شما می‌گذارد که این فرصت را داشته باشید تا در صورت منصرف شدن از ارسال یک ایمیل؛ جلوی آن را بگیرید. این یعنی متوقف کردن ارسال یک ایمیل درست قبل از لحظه واقعی ارسال.

برای استفاده از این حالت؛ یک نوار در قسمت پایین صفحه‌نمایش در لحظه‌ای که روی دکمه "ارسال" کلیک می‌کنید؛ ظاهر می‌شود. اگر "undo" را انتخاب کنید دوباره آن نامه به جای اولش برمی‌گردد و می‌توانید با خیال راحت هر تغییری که دوست دارید در آن بدهید یا حتی آن را پاک کنید تا جلوی پشیمانی احتمالی گرفته شود.

به‌منظور دانلود نسخه جدید جی‌میل برای آی‌فون می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟