یاد‌آوری عکس‌هایی که در سال‌های گذشته گرفته‌اید
Google Photos شما را به خاطرات خوش گذشته می‌برد
سرویس به‌سازی شده Google Photos که همین امسال در I/O معرفی شد، اول کار به شیوه محبوب مدیریت مجموعه عکس‌های در حال رشد خیلی از ما بدل شده است و گوگل هم به افزودن قابلیت‌های جدید ادامه می‌دهد تا آن را بهتر و بهتر کند. آخرین قابلیت اضافه شده یک ابزار جدید است که شما را به خاطرات‌تان می‌برد.

دستیار تصاویر گوگل حالا می‌تواند کارت‌هایی را به شما نشان دهد که شامل عکس‌هایی است که پارسال همین موقع گرفته بودید و شما را به یاد اتفاقات هیجان‌انگیز گذشته می‌اندازد. هنوز مشخص نیست که این قابلیت جدید تمام عکس‌های گرفته شده در آن روز مشخص را نمایش می‌دهد یا فقط گزیده‌ای از آن‌ها گل‌چین می‌شود، اما در هر حال راه هوشمندانه‌ای است برای یادآوری عکس‌هایی که اصلا فرموش کرده‌اید گرفته بودید.

گوگل به شکل عاقلانه‌ای این قابلیت را انتخابی طراحی کرده است، بنابراین اگر نگران‌اید که یاد خاطرات و افرادی در گذشته خود بیفتید که از آن‌ها اجتناب می‌کنید، خیلی راحت این قابلیت را غیر فعال کنید. این ویژگی یک قابلیت  هوشمندانه‌ است که به امکانات در حال رشد Google Photos افزوده شده است. اپ Timehop یک نمونه از سرویس‌هایی است که با یادآوری خاطرات و عکس‌های قدیمی که روی شبکه‌های اجتماعی ارسال کرده بودید جایی برای خود دست و پا کرده است. گوگل اعلام کرده که این قابلیت از هم اکنون روی iOS ، آندروید و وب در دسترس است.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: