یاد‌آوری عکس‌هایی که در سال‌های گذشته گرفته‌اید
Google Photos شما را به خاطرات خوش گذشته می‌برد
سرویس به‌سازی شده Google Photos که همین امسال در I/O معرفی شد، اول کار به شیوه محبوب مدیریت مجموعه عکس‌های در حال رشد خیلی از ما بدل شده است و گوگل هم به افزودن قابلیت‌های جدید ادامه می‌دهد تا آن را بهتر و بهتر کند. آخرین قابلیت اضافه شده یک ابزار جدید است که شما را به خاطرات‌تان می‌برد.

1606683296_1_0.gif

دستیار تصاویر گوگل حالا می‌تواند کارت‌هایی را به شما نشان دهد که شامل عکس‌هایی است که پارسال همین موقع گرفته بودید و شما را به یاد اتفاقات هیجان‌انگیز گذشته می‌اندازد. هنوز مشخص نیست که این قابلیت جدید تمام عکس‌های گرفته شده در آن روز مشخص را نمایش می‌دهد یا فقط گزیده‌ای از آن‌ها گل‌چین می‌شود، اما در هر حال راه هوشمندانه‌ای است برای یادآوری عکس‌هایی که اصلا فرموش کرده‌اید گرفته بودید.

گوگل به شکل عاقلانه‌ای این قابلیت را انتخابی طراحی کرده است، بنابراین اگر نگران‌اید که یاد خاطرات و افرادی در گذشته خود بیفتید که از آن‌ها اجتناب می‌کنید، خیلی راحت این قابلیت را غیر فعال کنید. این ویژگی یک قابلیت  هوشمندانه‌ است که به امکانات در حال رشد Google Photos افزوده شده است. اپ Timehop یک نمونه از سرویس‌هایی است که با یادآوری خاطرات و عکس‌های قدیمی که روی شبکه‌های اجتماعی ارسال کرده بودید جایی برای خود دست و پا کرده است. گوگل اعلام کرده که این قابلیت از هم اکنون روی iOS ، آندروید و وب در دسترس است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.
برچسب: 

ایسوس

نظر شما چیست؟