عکس‌برداری در شرایط غیرمعمول
سامسونگ می‌خواهد دِرونی بسازد که عکس سلفی می‌گیرد
منابع ناشناس اعلام کرده‌اند که سامسونگ در حال کار روی روبات پروازی است که می‌تواند برای شما تصاویر سلفی جذابی تهیه کند. این تمام جزئیاتی است که در این خصوص منتشر شده است؛ چرا که مهندسان و متخصصان سامسونگ همچنان مشغول کار روی این دِرون هستند.

به جرئت می‌توان گفت که دِرون‌ها یکی از محبوب‌ترین موضوعات فناوری در سال 2105 هستند و بنابراین اصلاً مایه تعجب نیست که شرکت‌هایی چون سونی یا وان پلاس مشغول کار روی این ابزارهای محبوب فناوری باشند. اما به نظر می‌رسد که سامسونگ را نیز باید به این فهرست اضافه کنیم.

منابع ناشناس اعلام کرده‌اند که سامسونگ در حال کار روی روبات پروازی است که می‌تواند برای شما تصاویر سلفی جذابی تهیه کند. این تمام جزئیاتی است که در این خصوص منتشر شده است؛ چرا که مهندسان و متخصصان سامسونگ همچنان مشغول کار روی این دِرون هستند.

اما به راستی چه ضرورتی وجود دارد تا از یک روبات پرنده بخواهیم تا تصاویر سلفی از ما بگیرد؟  این فناوری می‌تواند به افرادی چون صخره‌نوردها، دوچرخه‌سواران کوهستان و به طور کلی هر فردی که نمی‌تواند در شرایط عادی از خود عکس‌برداری کند، بسیار کمک کند تا با این ترتیب این افراد نیز بتوانند تصاویری بسیار جذاب، حرفه‌ای و مناسب را از خود تهیه کنند.

دِرون هر روز به پیشرفت خود ادامه می‌دهد

البته نمی‌توان گفت که ایده‌ای جدید است چرا که پیش از این Lily، AirDog و Nixie نیز دِرونهایی بودند که در اندازه و شکل‌های مختلف به بازار ارائه شدند و می‌توانستند سوژه‌هایی را برای گرفتن عکس دنبال کنند و تصاویر بسیار جالب و هیجان‌انگیزی را نیز ثبت کنند. البته اجازه دهید که فراموش نکنیم که سامسونگ از اینکه مدل‌های مختلفی از یک محصول را روانه بازار کند و بعد از آن محبوبیت آن محصول را ارزیابی کند اصلاً ابایی ندارد که  در این زمینه ساعت‌های هوشمندی که سامسونگ پیش از این و در طول 12 ماه گذشته وارد بازار کرده است نمونه‌های بسیار بارزی هستند.

بنابراین اگر سامسونگ در آینده دِرون اختصاصی خود را به بازار معرفی کرد، می‌توانید تنها بخندید و ببینید که بازار به آن چه واکنشی نشان می‌دهد. با سود کلانی که سامسونگ از فروش اسمارت‌فون‌های خود به دست می‌آورد، به نظر می‌رسد که این شرکت بتواند سرمایه گذاری عظیمی برای ساخت دِرونهایی پیشرفته و کاربری انجام دهد و شاید آینده این شرکت کره‌ای در ساخت این محصولات رقم بخورد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟