پرچم‌دار بعدی سونی به‌زودی معرفی می‌شود!
ممکن است صفحه‌نمایش اکسپریا Z5 حیرت‌انگیز باشد!
به نظر می‌رسد اکسپریا Z5 قرار است که با صفحه‌نمایشی با وضوح 1080*1920 پیکسل در اندازه 5.5 اینچ و چگالی پیکسلی 401ppi وارد بازار شود. بدیهی است که این صفحه‌نمایش، از صفحه نمایش 5.2 اینچی مرسوم اکسپریا Z بزرگ‌تر است.

 +Xperia Z3 در حال حاضر به ندرت در قفسه فروشگاه‌ها یافت می‌شود و مدتی است که شایعاتی را در خصوص گوشی Sony Xperia Z5 می‌شنویم و این در واقع طبیعت چرخه شش ماهه سونی در معرفی محصولات جدید خود است. به نظر می‌رسد اکسپریا Z5 قرار است که با صفحه‌نمایشی با وضوح 1080*1920 پیکسل در اندازه 5.5 اینچ و چگالی پیکسلی 401ppi وارد بازار شود. در این صورت از صفحه‌نمایش 5.2 اینچی مرسوم اکسپریا Z بزرگ تر است.

شایعات اما همچنان بیان می‌کنند که این اسمارت‌فون جدید دارای پردازنده Qualcomm Snapdragon 810  خواهد بود که 3 گیگابایت حافظه رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی همراه آن خواهند بود. از سوی دیگر اگر شایعاتی که در این خصوص منتشر شده است صحت داشته باشد، این اسمارت‌فون دارای دوربین 20.7 مگاپیکسلی است  که در پشت اسمارت‌فون قرار خواهد گرفت و البته دوربین جلویی آن به دوربینی 8 مگاپیکسلی ارتقا داده شده است. حتی شایعات دیگری نیز وجود دارند که حاکی از مجهز بودن این اسمارت‌فون به حسگر اثر انگشت است، حسگری که برای اولین بار در این سری از اسمارت‌فون‌ها شاهد آن هستیم و قرار است در جلوی گوشی کار گذاشته شود. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: