Homtime C1pro
شارژر، دماسنج، ساعت زنگ‌دار، بلندگو و چندین وسیله دیگر
رویای خیلی از ما بیدار شدن با صدای موسیقی مورد علاقه‌مان است. حالا این ساعت زنگ‌دار به طور خودکار شما را با پخش نوای مورد علاقه‌تان از خواب بیدار می‌کند.

بله، این دستگاه واقعا شبیه یک ساعت زنگ‌دار ساده است، اما Homtime C1pro قدم‌های بلندی را برای جذب سرمایه بر روی Kickstarter برداشته است، پس احتمالا چیزی فراتر از آن است. C1pro یک گجت چندکاربردی و شبیه یک ساعت زنگ‌دار است که محصول فکری یک گروه از طراحان و سازندگان شرکت Homtime است و قصد دارد کلی فناوری را در یک دستگاه کوچک در اختیار عموم قرار دهد. این گجت (همان‌طور که احتمالا حدسش را می‌زنید) ساعت را نشان می‌دهد، اما دمای اتاق را نیز در اختیارتان می‌گذارد.

یک‌سری قابلیت‌های دیگر هم وجود دارد که آن را محبوب و پشتیبانی زیادی به خود جلب کرده است. این گجت مثل یک شارژر هم عمل می‌کند، بنابراین می‌توانید دستگاه‌های USB را با آن شارژ کنید و همچنین می‌توانید آن را با هر دستگاه بلوتوث‌داری جفت کنید و بدون نیاز به اتصالات و از طریق بلنگوهای آن به موسیقی گوش دهید. C1pro یک شکاف کارت microSD هم دارد، پس می‌توانید آن را متصل کرده تا در هنگام بیدار شدن آهنگ مورد علاقه شما را برای‌تان پخش کند.

کاربر می‌تواند روشنایی نمایشگر را تنظیم کند تا حال و هوای دلخواه خود را در زمان خواب ایجاد کند. یک قابلیت باحال این گجت شماره‌گیر چرخشی آن است که به شما امکان می‌دهد تا به سادگی زمان مورد نظر خود را تنظیم کنید (به جای این‌که مجبور باشید دکمه‌ها را نگه دارید و سپس تصادفا از زمان مورد نظرتان عبور کنید و مجبور شوید کل مراحل را از ابتدا انچام دهید).

طراحان Homtime C1pro حدودا شش ماه است که مشغول کار روی ان دستگاه هستند. Dong Jin، مدیر تولید Hometime در بیانیه‌ای اظهار داشته است که: "بعد از 14 سال ساخت موفق محصولات نوآورانه و ابتکاری صدا برای شرکت‌های دیگر، آماده‌ایم تا نام تجاری خود را با عوامل فروش و مشتریان خودمان بنیان‌گذاری کنیم."

این شرکت این گجت را یک "مونس کنار تخت" بی‌نقص می‌نامد، چرا که جمع وجور است و کیفیت صدای یسیار بالایی دارد.

این شرکت هنوز 11 روز مانده به پایان مهلت سرمایه‌گذاری عمومی، 12 هزار دلار هم بیش از اهداف جذب سرمایه اولیه خود که 30 هزار دلار بود، جمع کرده است. شما می‌توانید Homtime C1pro را از صفحه کیک‌اسارتر این شرکت و با قیمت 34 دلار خریداری کنید. شرکت پیش‌بینی می‌کند که اگر میزان سرمایه‌گذاری به 50 هزار دلار برسد، این گجت را در جولای همین امسال روانه بازار کند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟