معرفی 5 کارت گرافیک مبتنی بر GTX1070TI از سوی ایسوس
ایسوس 5 مدل برای سه سری مختلف از کارت گرافیک های مبتنی بر تراشه گرافیکی GTX 1070 TI تولید و عرضه کرده است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:

ROG STRIX GTX 1070 TI

ایسوس برای گیمر ها در سری ROG STRIX دو مدل با نام های ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING و ROG-STRIX-GTX1070TI-8G-GAMING را معرفی کرده است. در مدل ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING بالاترین فرکانس هسته در بین همه کارت گرافیک‌های تولید شده این سری در جهان، با فرکانس بوست 1759 مگاهرتز عرضه شده است که دستیابی به چنین فرکانس بالایی با کمک قطعات با استاندار SAP II و خط تولید تمام خودکار Auto-Extreme و خنک سازی خنک کننده مجهز به فناوری MaxContact و فن‌های لبه دار ابداعی با استاندارد ضد نفوذ IP5X شده است.

ایسوس برای نهایت شخصی سازی هم مانند سایر مدل‌های ROG STRIX، امکان استفاده از سیستم همگام سازی شده Aura Sync در پشت و روی کارت گرافیک را برای ROG STRIX GTX 1070 TI مهیا کرده است.

Cerberus GTX 1070 TI

ایسوس با معرفی سری Cerberus، معنای جدیدی به دوام بالا و گیمینگ با هر بودجه ای را به دنیای کارت گرافیک آورده است. Cerberus GTX 1070 TI نیز در دو مدل CERBERUS-GTX1070TI-A8G و CERBERUS-GTX1070TI-8G عرضه شده که مدل CERBERUS-GTX1070TI-A8G با فرکانس بوست 1746 مگاهرتز می‌تواند بازی ها را با بالاترین جزئیات اجرا کند. در پروسه تولید، ایسوس این کارت گرافیک را به مدت 144 ساعت متوالی در بار کامل با نرم افزار 3DMark مورد آزمون قرار داده است تا از پایداری آن در ماراتن های گیمینگ طولانی اطمینان حاصل کند. این میزان آزمون پایداری 15 برابر استاندارد صنعتی است. در این سری هم مانند مدل های ROG از قطعات با کیفیت و فن با استاندارد IP5X استفاده کرده است تا دوام و کیفیت به بهترین شکل ممکن حفظ شود.

Turbo GTX 1070 TI

در کارت گرافیک TURBO-GTX1070TI-8G نیز به منظور افزایش دوام، از فن بلبرینگی دوگانه با طول عمر دوبرابری استفاده شده و قطعات به کار رفته در مدار تغذیه نیز از SAP II می‌باشد. این کارت گرافیک نیز مانند تمام کارت گرافیک‌های ایسوس با نرم افزار GPU Tweak II سازگار بوده و به سادگی می‌توانید از بهینه‌سازی سیستم توسط این نرم‌افزار استفاده کنید. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟