13 مهر 1396
مادربوردهای Prime و TUF ایسوس مخصوص چیپست سری Z370 اینتل
با معرفی چیپست Z370 توسط اینتل ایسوس هم دست به کار شده و همانند سری قبلی، تعداد زیادی از مادربوردهای خود را برای هر سلیقه و بودجه‌ای طراحی و تولید کرده است.

سری Prime – بازگشت به گذشته درخشان

در گذشههای دور، یکی از پرفروشترین مادربوردهای ایسوس، با نام Prime عرضه شده بودند که ایسوس به منظور یادآوری خاطرات گذشته مدل‌های جدید در رده کاربری روزمره، با پسوند همان نام عرضه کرده است. در حال حاضر ایسوس دو مدل مادربورد با چیپست Z370 با نام های Prime Z370-A  و Prime Z370-P را معرفی کرده است.

Prime Z370-A و Prime Z370-P

در مادربورد بورد Prime Z370-A به  نیازهای کاربر به منظور عملکرد هوشمند سیستم کولینگ، اورکلاکینگ حرفه ای، سیستم نورپردازی، راهکارهای محافظتی، شبکه و صدا و نظایر آن پرداخته شده است. ایسوس از فناوری های ورودی خروجی نظیر USB 3.1 نسل دو، رابط Thunderbolt EX 3، سازگاری با چاپ سه بعدی و به کارگیری قطعات با کیفیت در طراحی این مادربورد استفاده کرده است.

سری TUF Gaming – ترکیبی سازگار از پایداری و گیمینگ

ایسوس برای تولید این مادربوردها، شرایط سخت گیرانه آی را برای  آزمون  آنها در نظر می گیرد. از آنجا که گیمرهای حرفه ای به مادربورد از نگاه یک سرمایه گذاری بلند مدت می‌نگرند، ایسوس این بار با ترکیب ویژگی‌های گیمینگ سری TUF، مادربوردهایی متناسب با گیمینگ ولی با دوام، طراحی و تولید کرده است. در حال حاضر دو مدل TUF Z370-Pro Gaming  و TUF Z370-Plus Gaming در نوبت اول معرفی مادربوردهای ایسوس به بازار راه یافته است.

این دو مادربورد با پشتیبانی از نورپردازی Aura ایسوس امکان شخصی سازی را فقط با چند کلیک ساده در اختیار کاربر قرار می‌دهند. اگر گیمر هستید می توانید قدرت خود را در نبردهای گیمینگ با DTS سفارشی کارت صدای آن‌بورد به رخ بکشید. تکنیک‌های شبیه سازی پیشرفته شناسایی و تشخصی صدا، جهت های صدا را مجدداً طراحی کرده و در اختیار هدست‌های حرفه‌ای گیمینگ قرار می‌دهد. سه پروفایل از پیش تعیین شده "Aerial، Soundscape و Tactical" برای ژانر‌های مختلف بازی بهینه شده تا تجربه‌ای متمایز در گیمینگ را  با مادربوردهای TUF Z370-Pro Gaming  و TUF Z370-Plus Gaming کسب کنید.

انتخاب کیت صحیح و سازگار حافظه ممکن است سخت باشد. به همین دلیل مادربورد‌های سری Z370 ایسوس با فناوری های T-Topologyو OptiMem تجهیز شده تا سازگاری عملکرد مناسب را در حافظه به همراه داشته باشد. اکنون شما با یک روند بسیار ساده بیشترین حجم حافظه را با بالاترین فرکانس در همه مادربوردهای جدید خواهید داشت.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟