ساعتی که علاقه‌مندان به تجهیزات جنگی را راضی می‌کند
ساعت مچی خودکار، شیک و ارزان با طراحی کلاسیک
05 ارديبهشت 1396
ساعت طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد، طرفدارانی که حتی مجموعه‌های نفیس از ساعت‌های کلاسیک و گران قیمت دارند. اما لزوما هر ساعت زیبا و کلاسیک گران نیست. ساعت‌های سری Iconik از همین دسته هستند. ساعت‌هایی که از روز ساعت‌های نیروی دریایی کپی‌برداری شده است.

شرکت "منچستر واچ ورکس" که به اختصار MWW نامیده می‌شود در زمینه ساخت ساعت‌های خیلی خاص و زیبا تبحر دارد. ساعت‌هایی که این شرکت می‌سازد معمولا در تعداد بسیار اندک و محدود با طراحی‌های کلاسیک، شیک و عموما جدید هستند. جدیدترین مدلی که این شرکت ساخته Iconik 3 نام دارد و سومین محصول از سری Iconik است.

مطلب پیشنهادی

این کلید سه‌بعدی هرگز کپی نمی‌شود!
فناوری چاپ سه بعدی بلای جان سارقان می‌شود

تازه‌ترین ساعت MWW بر اساس Blancapin TR-900 ساخته شده است. ساعت اشاره شده با ویژگی‌های نظامی در طی سال‌های دهه 1960 میلادی و توسط ناوگان نیروی دریایی همه کشورهای دنیا استفاده می‌شد.

ساعت Iconik 3 با قدرتی فوق‌العاده و قابلیت ضد آب خود یک محصول کاملا منحصر‌به‌فرد و مناسب مجموعه‌های نفیس کلکسیون‌دارهای ساعت است. 

موتور ساعت جدید MWW "سیکو NE15" است و در آن 24 تکه جواهر به کار رفته است. قاب فلزی و صفحه‌ای که حال و هوای استوایی دارد به همراه عقربه‌های Superluminova از جمله مشخصات ظاهری این ساعت هستند. بند آن از جنس چرم و یک نایلون خاص به رنگ سبز است.

از ساعت Iconik 3 تنها 100 عدد ساخته شده است.

ولی چرا این ساعت تا این اندازه مورد توجه قرار گرفته است؟ چون قیمت آن تنها 460 دلار است و تا عمق 200 متر زیر آب دوام می‌آورد. البته مدل‌های مشابه دیگر هم در بازار دیده می‌شود. ساعت‌هایی که بین 41 تا 500 دلار قیمت دارند ولی Iconik 3 از نظر طراحی، سبک و قدمتی که دارد کاملا خاص و منحصر‌به‌فرد است. 

 

برچسب: