زمان معرفی: سه ماه سوم سال 2017
به‌زودی گوشی تاشو سامسونگ با نام گلکسی ایکس معرفی می‌شود
12 فروردين 1396
طبق تازه‌ترین گزارش‌های به دست آمده، ظاهرا سامسونگ قصد دارد که گوشی هوشمند تاشوی خود را طی سه ماه سوم سال 2017 معرفی کند. این گوشی هوشمند قرار است با نام گلکسی ایکس (Samsung Galaxy X) رونمایی شود و پیش از این شاهد انتشار مشخصات فنی آن بوده‌ایم. با سایت شبکه همراه باشد.

مدت‌ها است که شایعات زیادی در رابطه با گوشی مجهز به نمایشگر تاشو سامسونگ می‌شنویم. تاکنون بارها و بارها نمونه‌های اولیه این نوع اسمارتفون‌ها و نمایشگرهای این چنینی را دیده‌ایم. طبق گزارش‌هایی که تقریبا سال گذشته منتشر شده بودند، قرار بود سامسونگ در سال 2017 اولین گوشی هوشمند مجهز به نمایشگر تاشوی خود را با نام اختصاصی گلکسی ایکس معرفی کند. حال شاهد انتشار خبرهای تازه‌ای با موضوع مشابه بودیم!

مطلب پیشنهادی

گلکسی نوت 7 ریفربیشد در ماه ژوئن عرضه می‌شود!
نوت 7 ریفربیشد فقط 5 درصد افت قیمت دارد

طبق گزارش یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر با نام mmddj_china@ که پیش از اطلاعات و جزئیات دو گوشی هوشمند گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ را به شکل دقیق و درستی منتشر کرده بود، سامی قصد دارد که طی سه ماه سوم سال 2017 از گوشی هوشمند گلکسی ایکس به عنوان اولین گوشی تاشو خود پرده‌برداری کند. این منبع همچنین اشاره کرده که سامسونگ امسال گلکسی نوت 8 را در سه ماه چهارم سال 2017 معرفی خواهد کرد.

طبق گزارش‌های پیشین، سامسونگ گوشی تاشو خود یعنی گلکسی ایکس را به نمایشگری با وضوح تصویر 4K مجهز می‌کند. نوع نمایشگر این گوشی از نوع سوپر آمولد (Super AMOLED) است. متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعات بیشتری در رابطه با گوشی هوشمند گلکسی ایکس سامسونگ منتشر نشده است، اما بدون تردید در آینده خبرهای بیشتری در مورد این گوشی مجهز به نمایشگر تاشو خواهیم شنید.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز