سومین محصول گوگل شاید یک فبلت باشد!
گوگل امسال از سه گوشی هوشمند رونمایی می‌کند
27 اسفند 1395
طبق تازه‌ترین گزارش‌های به دست آمده، ظاهرا گوگل قصد دارد که در سال 2017 از سه گوشی هوشمند رونمایی کند. بنابراین جایگزین‌های گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال تنها محصولاتی نیستند که امسال شاهد رونمایی آن‌ها از سوی گوگل خواهیم بود. گفته می‌شود که محصول سوم از نظر ابعاد و نمایشگر از دو گوشی نام برده شده بزرگ‌تر است! با سایت شبکه همراه باشید.

گوگل در اکتبر سال 2016 به صورت رسمی دو گوشی هوشمند گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال را رونمایی کرد. علیرغم اینکه گوگل در تولید این محصولات از شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی کمک گرفته، مدعی است که این دو گوشی محصولات اختصاصی خودش هستند و توسط خود گوگل تولید شده‌اند. گوگل همچنین به طور مستقیم این دو اسمارت‌فون را مورد پشتیبانی پس از فروش قرار می‌دهد و امکانات خاصی را هم در اختیار کاربران آن‌ها قرار داده است.

مطلب پیشنهادی

منتظر دو گوشی نوکیا 7 و نوکیا 8 باشید!
امکان استفاده از تراشه اسنپدراگون 660 وجود دارد

حال که وارد سال 2017 شدیم، شایعات زیادی در مورد احتمال معرفی نسخه‌های جایگزین گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال منتشر شده است. احتمال معرفی پیکسل‌های جدید گوگل تقریبا قطعی است. طبق گزارش‌های پیشین گفته شده که دو نسخه جدید پیکسل‌های این شرکت به ترتیب با اسم رمز "Walleye" و "Muskie" شناخته می‌شود. این دو لقب به ترتیب برای گوگل پیکسل 2017 و گوگل پیکسل ایکس ال 2017 خواهند. حال و بر اساس تازه‌ترین گزارش‌های به دست آمده، به نظر می‌رسد که علاوه بر این دو محصول، گوگل قصد دارد از یک اسمارت‌فون سوم هم رونمایی کند!

به گزارش اندرویدهدلایتز، گوشی سومی که گوگلی روی طراحی آن کار می‌کند با اسم رمز "Taimen" شناخته می‌شود. این گوشی هوشمند با پیکسل‌های گوگل تفاوت دارد و اشاره شده که محصولی متفاوت نسبت به پیکسل‌های گوگل است.همچنین گفته شده که این گوشی در مقایسه به دو گوشی نام برده شده از صفحه نمایش و ابعاد بزرگ‌تری بهره می‌برد، اما با این حال زیرشاخه‌ای از اسمارت‌فون‌ها محسوب می‌شود. پس تصور اینکه اسم رمز "Taimen" شاید مربوط به یک لپ‌تاپ یا کروم‌بوک باشد کاملا رد می‌شود!

بنابراین ما پیش‌بینی می‌کنیم که گوگل در سال جاری علاوه بر دو نسخه جدید گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال از یک فبلت جدید هم پرده‌برداری کند که با اسم رمز "Taimen" شناخته می‌شود. شاید این فبلت به صفحه نمایشی 6 اینچی مجهز شود و سری محصولات جدیدی را در تولیدات گوگل ایجاد نماید. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال