اپل به دنبال استفاده از یو‌اس‌بی نوع سی است!
11/12/1395 - 17:35
منتظر آیفون 1000 دلاری و مجهز به نمایشگر لبه خمیده اپل باشید
طبق تازه‌ترین گزارشی که از سوی وال استریت ژورنال (WSJ) منتشر شده است، ظاهرا اپل قصد دارد که نسخه‌ای از آیفون‌های جدیدش را با تجهیز به نمایشگری لبه خمیده، پورت یو‌اس‌بی نوع سی (USB Type C) و قیمت 1000 دلار روانه بازار کند! احتمالا این آیفون از نظر مشخصات فنی برتر از سایر نسخه‌های آیفون‌های اپل خواهد بود. با سایت شبکه همراه باشید.

دهمین سالگرد رونمایی آیفون‌های اپل در پیش است. اولین آیفون که ما به آن آیفون اورجینال می‌گوییم، در سال 2007 از سوی شرکت اپل معرفی شد و حال که در سال 2017 به سر می‌بریم، اپل باید دهمین سالگرد رونمایی از آیفون‌هایش را جشن بگیرد. تاکنون شایعات و خبرهای زیادی در مورد برنامه‌ریزی ویژه اپل برای این سالگرد منتشر شده، اما خود اپل هیچ یک از این خبرها و شایعات را تایید نکرده است. با این حال، ما هم پیش‌بینی می‌کنیم که اپل برای دهمین سالگرد معرفی آیفون‌های برنامه بسیار ویژه‌ای داشته باشد.

مطلب پیشنهادی

بهترین سلفی‌ ممکن را با این گوشی ضبط کنید!
میتو T8 با دوربین سلفی قدرتمند و مبتنی بر AI رونمایی شد

طبق گزارش وال استریت ژورنال یکی از برنامه‌ریزی‌های ویژه اپل در دهمین سالگرد معرفی آیفون‌هایش مربوط به رونمایی از نسخه برتری از این سری محصولات می‌شود. بنا به پیش‌بینی وال استریت ژورنال، اپل حداقل یک نسخه از آیفون‌های سال 2017 خود را با تجهیز به نمایشگر لبه خمیده و مشابه با گلکسی اس 7 اج سامسونگ (Samsung Galaxy S7 Edge) معرفی خواهد کرد. این آیفون به پورت اتصال یو‌اس‌بی نوع سی مجهز می‌شود و احتمالا قیمتی بالغ بر 1000 دلار دارد! نکته جالب توجه در این است که احتمال می‌رود سامسونگ وظیفه تامین نمایشگرهای OLED و لبه خمیده آیفون 1000 دلاری اپل را بر عهده داشته باشد.

منبع وال استریت ژورنال اشاره می‌کند که آیفون‌های سال 2017 اپل با سه لقب آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون 8 پریمیوم (iPhone 8 Premium) معرفی می‌شوند و آیفون 8 پریمیوم همان محصولی است که قیمتی بالغ بر 1000 دلار دارد و ما را شگفت زده خواهد کرد. این منبع همچنین اشاره داشته که اپل تمایل دارد تا هر سه نسخه از آیفون‌های جدیدش را به پورت اتصال یو‌اس‌بی نوع سی مجهز سازد و از تجهیز آن‌ها به پورت لایتنینگ خودداری کند. با این حال احتمال تجهیز آیفون 1000 دلاری اپل به پورت یو‌اس‌بی نوع سی پیش‌بینی محتمل‌تری محسوب می‌شود.

وال استریت ژورنال اشاره می‌کند که چون یو‌اس‌بی نوع سی استاندارد قدرتمندی است و سرعت رد و بدل اطلاعات آن بیشتر از لایتنینگ و حتی یو‌اس‌بی 3.0 محسوب می‌شود، اپل هم رو به سمت استفاده از این پورت گرایش پیدا خواهد کرد. بنابراین روز به روز شاهد انتشار خبرهای بیشتری در مورد آیفون برتر اپل هستیم که ظاهرا امسال شاهد رونمایی آن خواهیم بود. به نظر شما معرفی سه آیفون از سوی اپل با نام‌های اختصاصی آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون 8 پریمیوم با قیمتی بالغ بر 1000 دلار تا چه اندازه محتمل است؟

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟