پرفروش‌ترین بیسکویت در آمریکا با قدمتی 105 ساله!
احتمالا اندروید 8 با لقب اوریو معرفی می‌شود
به نظر می‌رسد که نسخه بعدی سیستم عامل اندروید گوگل، یعنی اندروید 8 با لقب اختصاصی "اوریو" (Oreo) معرفی شود. اوریو بیسکوییتی است که در بین آمریکایی‌ها از محبوبیت فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و از سال 1912 تولید و عرضه می‌شود. با سایت شبکه همراه باشید.

760 4_0.gif

مطمئنا هنوز زمان زیادی تا ارائه به‌روزرسانی عمده بعدی سیستم عامل اندروید گوگل باقی مانده است و اغلب کاربران هنوز با اندروید 7 نوقا درگیر هستند. اما پستی که به تازگی یکی از مدیران بخش اندروید شرکت گوگل در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده، ذهن بسیاری از افراد را مشغول خود کرده است! آقای هیروشی‌ لوک‌هایمر (Hiroshi Lockheimer) یک تصویر گیف (GIF) را در توییتر خود منتشر ساخته که در آن بیسکویت اوریو (Oreo) تزئین شده و به دلیل نامشخصی ارسال شده است!

مطلب پیشنهادی

اندروید لقب آسیب‌پذیرترین محصول سال 2016 را از آن خود کرد

بسیاری از افراد و منابع خبری عقیده دارند که این پست به طور غیرمستقیم به لقب نسخه بعدی سیستم عامل اندروید، یعنی اندروید 8 اشاره می‌کند! بنابراین پیش‌بینی می‌کنیم که اندروید 8 با لقب اوریو معرفی شود. نامگذاری اندروید 8 با لقب اوریو با توجه به روالی که گوگل طی سال‌های اخیر طی کرده، به هیچ عنوان عجیب و دور از انتظار نخواهد بود. البته در این بین باید به موضوع خاص و مشابهی که برای اندروید 7 اتفاق افتاده بود هم اشاره کنیم! آقای لوک‌هایمر در ماه ژوئن سال 2016 پستی مشابه را در توییتر منتشر کرده بود که نوتلا (Nutella) را به تصویر می‌کشید! این موضوع سبب شد که اغلب ما تصور کنیم که لقب اندروید 7 نوتلا خواهد بود اما در نهایت مشخص شد که اندروید 7 با لقب نوقا معرفی می‌شود. اما با این حال نوتلا هم یکی از گزینه‌های مورد نظر گوگل محسوب می‌شد.

بنابراین احتمالا در بدترین شرایط ممکن لقب اوریو یکی از کاندیدهای مورد نظر گوگل برای اندروید 8 خواهد بود. متاسفانه هنوز گوگل در قبال این موضوع عکس‌العمل قطعی ارائه نکرده است که با توجه به زودهنگام بودن انتشار این نوع خبرها کاملا منطقی به نظر می‌رسد. پیش‌بینی می‌کنیم که در ماه ژوئن سال جاری گوگل خبرهایی در مورد لقب اندروید 8 منتشر سازد. نظر شما در مورد تصویری که آقای لوک‌هایمر در توییتر منتشر کرده چیست؟

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟