داستان گلکسی نوت 7 سامسونگ تمام نشده است!
04/12/1395 - 10:15
گلکسی نوت 7 ریفربیشد در آسیا عرضه می‌شود!
طبق گزارش سایت Hankyung، به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد نسخه‌های ریفربیشد گلکسی نوت 7 را با تجهیز به باتری‌های کوچک‌تر 3000 یا 3200 میلی آمپر ساعتی روانه برخی از بازارهای آسیایی از جمله ویتنام و هند کند. با سایت شبکه همراه باشید تا مروری بر جزئیات این خبر داشته باشیم.

فبلت گلکسی نوت 7 مشکلات عجیبی را به همراه داشت و انفجارهای پیاپی آن منجر شد که سامسونگ به کلی عرضه و فروش این محصول را متوقف کند. سپس سامسونگ در پی بررسی علت انفجار گلکسی نوت 7 وارد عمل شد و در این بین برخی از منابع خبری عنوان داشتند که سامسونگ نسخه‌های ریفربیشد گلکسی نوت 7 را راهی بازار می‌کند! نهایتا پس از گذشت مدت نسبتا طولانی، خبری از عرضه نسخه‌های ریفربیشد گلکسی نوت 7 نشد و عیب‌یابی این محصول و تشخیص نقص فنی آن برای مدت زمان زیادی به طول انجامید.

نهایتا سامسونگ علت رسمی انفجار باتری گلکسی نوت 7 را دریافت و آن را به طور رسمی عنوان کرد. در این بین اغلب ما تصور می‌کردیم که داستان گلکسی نوت 7 سامسونگ به پایان رسید و پرونده آن مختوم شده است! اما طبق گزارش اخیر سایت Hankyung، سامسونگ قصد دارد که نسخه‌های ریفربیشد گلکسی نوت 7 را در بازارهای آسیایی و کشورهایی همچون ویتنام و هند عرضه کند. گفته شده که نسخه‌های ریفربیشد گلکسی نوت 7 از باتری با ظرفیت 3000 یا 3200 میلی آمپر ساعتی بهره‌مند می‌شوند.

بنا به گزارش این سایت، سامسونگ هم اکنون چیزی در حدود 2.5 میلیون نسخه از فبلت گلکسی نوت 7 را در اختیار دارد که تنها از 20 درصد آن‌ها به منظور شناسایی نقص فنی و مشکل باتری موجود استفاده کرده است. بنابراین سامسونگ تصمیم دارد که نسخه‌های باقی مانده این فبلت را دور نیاندارد و به عنوان نسخه‌های ریفربیشد فبلت گلکسی نوت 7 و با تجهیز به باتری کوچک‌تر روانه بازار برخی از مناطق و کشورهایی آسیایی کند.

علاوه بر سایت Hankyung، چندی پیش خبرگزاری رویترز هم صحت این موضوع را تایید کرده بود و اشاره داشت که عرضه نسخه‌های ریفربیشد گلکسی نوت 7 از سوی سامسونگ اقدامی منطقی و قانونی به نظر می‌رسد. با وجود تمام این تفاسیر هنوز غول کره‌ای صنعت موبایل یعنی سامسونگ در قبال این گزارش‌ها هیچ اطلاعاتی منتشر نکرده است.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟