آیفون 8 در سه نسخه روانه بازار خواهد شد
25/11/1395 - 22:40
کدام مدل‌های آیفون ۸ به شارژ بی‌سیم مجهز می‌شوند؟
تاکنون گزارش‌های زیادی در مورد احتمال عرضه آیفون 8 (آیفون‌ سال 2017 اپل) در سه نسخه مختلف منتشر شده است. بنا به این گزارش‌های، آیفون 8 در سه نسخه 4.7 اینچی، 5 اینچی و 5.5 اینچی روانه بازار می‌شود. حال و طبق گزارش سایت 9to5mac به نظر می‌رسد که تنها نسخه 5 اینچی آیفون‌ جدید اپل از قابلیت شارژ بی‌سیم پشتیبانی به عمل می‌آورد. با سایت شبکه همراه باشید.

هنوز زمان زیادی تا معرفی آیفون‌های جدید اپل، که احتمالا با نام آیفون 8 یا آیفون 7 اس معرفی می‌شوند، باقی مانده است. با این حال این موضوع سبب نشده که حجم شایعات منتسب به این محصولات کاهش پیدا کند. تقریبا چند روز پس از معرفی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل شاهد انتشار اولین شایعات مربوط به آیفون‌های بعدی اپل بودیم.

مطلب پیشنهادی

با این خودکار زیبا گوشی‌تان را شارژ کنید
بهترین هدیه برای دوستان نزدیک

از آنجایی که آیفون‌های بعدی اپل دهمین آیفون‌هایی خواهند بود که این شرکت آمریکایی از آن‌ها پرده‌برداری می‌کند، انتظار داریم که اپل برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای آن‌ها داشته باشد. یکی از موضوعاتی که به طراحی این محصولات نسبت داده می‌شد، مربوط به بهره‌مندی احتمالی آن‌ها از پنل پشتی شیشه‌ای بود! بنا به برخی گزارش‌ها، آیفون‌های بعدی اپل از پنل پشتی شیشه‌ای بهره‌مند می‌شوند و به این صورت از قابلیت شارژ بی‌سیم با سرعت بهتری پشتیبانی خواهند کرد.

علاوه بر این موضوع، بارها و بارها شایعاتی در مورد احتمال عرضه آیفون 8 در سه نسخه مختلف منتشر شد. منابع متنوعی اشاره داشتند که اپل قصد دارد آیفون 8 را از نظر ابعاد در سه نسخه 4.7 اینچی، 5 اینچی و 5.5 اینچی روانه بازار کند. به این صورت آیفون 5 اینچی اپل می‌تواند برای افرادی انتخاب مناسبی باشد که نه تمایل به خرید آیفون 5.5 اینچی و بزرگ اپل دارند و نه تمایل به خرید آیفون 4.7 اینچی و کوچک آن! تقریبا در تمام گزارش‌هایی که تا پیش از این به سه آیفون نام برده شده اپل نسبت داده می‌شد، اشاره شده بود که هر سه محصول مورد نظر از قابلیت شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند. اما تازه‌ترین گزارش سایت 9to5mac از روند متفاوتی خبر می‌دهد!

سایت 9to5mac اشاره می‌کند که آیفون 8 مجهز به نمایشگر 5 اینچی اپل از نظر مشخصات فنی تقریبا با دو نسخه 4.7 و 5.5 اینچی آیفون‌هایش برابری می‌کند. بنابراین، از نظر مشخصات فنی تفاوت چندانی مابین آن‌ها وجود ندارد، اما از نظر ظاهری آیفون 5 اینچی مورد نظر نسبت به دو آیفون دیگر کاملا متفاوت طراحی می‌شود! پیش از هر چیز اشاره شده که این آیفون 5 اینچی به دوربین دوگانه عمودی مجهز می‌شود. همچنین گفته شده که این آیفون در بین سه آیفون مورد نظر تنها نسخه‌ای است که به پنل پشتی شیشه‌ای مجهز شده و از قابلیت شارژ بیسیم پشتیبانی خواهد کرد.

سایت 9to5mac اشاره می‌کند که فناوری شارژ بی‌سیم مورد نظر توسط شرکت Luxshare پشتیبانی می‌شود که هم اکنون وظیفه پشتیبانی شارژ بی‌سیم اپل واچ‌های (Apple Watch) کوپرتینویی‌ها را بر عهده دارد. خبر بعدی مربوط به عدم عرضه آداپتور پورت لایتنینگ به 3.5 میلیمتری هندزفری در جعبه هیچ یک از آیفون‌های 8 اپل می‌شود. با وجود تمام این تفاسیر باید در نظر داشته باشید که هنوز شرکت اپل هیچ اطلاعات رسمی در مورد آیفون 8 یا آیفون 7 اس خود منتشر نکرده و هنوز تا معرفی رسمی این محصولات زمان بسیار طولانی باقی مانده است.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟