اگر به عکاسی زیر آب علاقه دارید، این قاب را تهیه کنید
عکاسی زیر آب با این قاب محافظ ضد آب آیفون
قاب‌های محافظ آیفون در انواع شکل‌ها و اندازه‌ها دیده می‌شوند و هر چه این قاب بزرگ‌تر و حجیم‌تر باشد؛ درجه محافظت گوشی بالا می‌رود. این مسئله در خصوص "لنزاُ" (LenzO) هم صدق می‌کند. این محفظه خیلی بزرگ برای آیفون؛ اسمارت‌فون اپل را به یک دوربین زیر آب تبدیل می‌کند که قابلیت‌های بیشماری دارد.

در حقیقت هم از نظر اندازه و هم از نظر کارایی با یک هیولا روبرو هستیم. این پروژه در حال حاضر در کیک‌استارتر در صدد جذب سرمایه است.

مطلب پیشنهادی

چگونه گوشی آیفون را دو سیم‌کارته کنیم؟
معرفی یک گجت کاربردی برای آیفون

"لنزاُ" به‌طور کامل آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس را در برمی‌گیرد و قادر است تا عمق ۱۰۰ متری آب مقاومت کند و اجازه ندهد کوچک‌ترین مشکلی برای اسمارت‌فون اپل پیش بیاید. یک لنز گنبدی بسیار بزرگ در بخش دوربین آیفون جاخوش کرده و به آن نیرو و قوت بیشتری می‌دهد. یک جفت فیلتر فلیپ‌آپ در داخل این محفظه تعبیه شده و می‌تواند به‌صورت خودکار عکس‌هایی که زیرآب گرفته می‌شود را تصحیح کند.

از نظر کنترل؛ این محفظه دارای تاچ‌پدهای بسیار ریزی است که به لولا وصل شده و به کاربر این امکان را می‌دهد تا با سوایپ از امکانات کنترلی آن‌اسکرین به‌طور کامل استفاده کند؛ در حالی‌که ویژگی‌های ضدآب قاب از گوشی محافظت می‌کند.

"لنزاُ" توسط شرکت Valstech ساخته شده است. این شرکت پیش از این نیز؛ قاب‌های محافظی برای آیفون ۶ و ۶ اس ساخته؛ اما حالا سعی دارد وارد دنیای آیفون ۷ شود و شروع به تولید انبوه کند. این محفظه خیلی بزرگ است؛‌ اما با قابلیت‌ها و ویژگی‌های جالب و مهمی که دارد؛ یک اکسسوری کاملا جالب‌توجه است.

قیمت فعلی "لنزاُ" در کمپین کیک‌استارتر برای نسخه آیفون ۷؛ 229 دلار تعیین شده اما نسخه مخصوص آیفون ۷ پلاس؛ 450 دلار است. انتظار می‌رود قیمت خرده‌فروشی آن‌ها به‌ترتیب 395 و 749 دلار است. 

اگر گوشی آیفون دارید و علاقه‌مند به عکاسی در زیر آب هستید حتما نگاهی دقیق‌تر به این محفظه داشته باشید. به‌طور قطع چنین چیزی خیلی ارزان‌تر از خرید یک دستگاه مجزا است.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: