آخر هفته با شبکه
اولین تصاویری که گوگل از پایتخت کشورها نشان می‌دهد+ گالری عکس
زمانی که به دنبال ارسال کارت پستالی از یک مکان خاص هستید، انتخاب زیباترین تصاویر کار مشگلی است. مشگل مهم‌تر این است که برای پیدا کردن تصاویر زیبا باید به سراغ چه سایت‌هایی برویم؟ اما شما در این زمینه تنها نیستید، به واسطه آن‌که گوگل هم مشگل شما را دارد. زمانی که از گوگل درخواست می‌کنید تا تصاویر متعلق به مکانی را به شما نشان دهد، گوگل سعی می‌کند تصاویری که در صدر فهرست نتایجش قرار دارد را از بهترین منابع دریافت کرده و به شما نشان دهد.

زمانی که به دنبال تصاویری از پایتخت کشورهای مختلف جهان هستید، بدون شک تصاویر مختلفی را پیدا می‌کنید. اما اگر از گوگل در این زمینه کمک بگیرید این موتور جست‌وجو تصاویر بکری به شما نشان می‌دهد. از تصاویر متعلق به سواحل آفتابی الجزایر گرفته تا چراغ‌های جادویی که در تایپه مستقر شده‌اند و تنوع تمدن‌های مختلف بشری را به شما نشان می‌دهد. در حالی که گوگل برای هر کاربری تصاویر مختلف را نشان می‌دهد اما اگر از حالت ناشناس گوگل اقدام به انجام این‌کار کنید، نتایج جالبی را مشاهده خواهید کرد. ما در این مطلب منتخبی از بهترین تصاویر متعلق به پایتخت‌های جهان که به عنوان اولین تصاویر برگزیده گوگل هستند را به شما نشان می‌دهیم.

برای این که عکس‌ها را بزرگ‌تر ببینید می‌توانید روی آن‌ها کلیک کنید.

استکهلم؛ سوئد

ریکیاویک، آیسلند

مسکو، روسیه

کپنهاک، دانمارک

بوداپست، مجارستان

هاوانا، کوبا

برلین، آلمان

لیسبون، پرتغال

باکو، آزربایجان

برن، سوییس

اوتاوا، کانادا

آمستردام، هلند

بروکسل، بلژیک

دوبلین، ایرلند

مال، مالدیو

آستانه، قزاقستان

بانکوک، تایلند

پاریس، فرانسه

تالین، استونی


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز