ساندویچ‌هایی با اشکال بازی پکمون‌گو
02 شهريور 1395
معده‌تان را برای خوردن پکمون‌برگر آماده کنید!
وقتی یک بازی فراگیر می‌شود و میلیون‌ها کاربر از سراسر جهان درگیرش می‌شوند؛ ایده‌های خلاقانه‌ای با محوریت این بازی و کارکترهای خاص‌اش به راه می‌افتد. اکنون بازی پکمون‌گو سر زبان‌ها افتاده است و چه ایده‌ای بهتر از این که فست‌فودی پکمون‌برگر دست مشتری بدهد.

shabake-mag.jpg

یک گروه به نام Hashtag Burgers در شهر سیدنی استرالیا یک رستوران به نام Down-N-Out افتتاح کردند که ساندویچ‌هایی به شکل انیمیشن‌های بازی پکمون‌گو می‌سازد و می‌فروشد. این پکمون‌برگرها بسیار جذاب و وسوسه‌برانگیز ساخته شده‌اند به طوری که با دیدن‌شان فقط باید به فکر خوردن‌شان باشید.

این رستوران برای ایجاد جذابیت و سرگرمی بیشتر؛ حق انتخاب نوع پکمون را از مشتری گرفته است. مشتری فقط سفارش یک برگر می‌دهد و به طور شانسی یکی از اشکال معروف بازی پکمون‌گو به صورت ساندویچ برایش صرف می‌شود. طعم و رنگ و مواد داخل پکمون‌برگرها متناسب با سبک همان رستوران است که کمی تند است. مدیران رستوران می‌گویند این ساندویچ‌ها کاملا پاک و گیاهی هستند و با کمی سیب‌زمینی سرخ کرده عرضه می‌شوند تا بتوانند غذای یک وعده محسوب شوند و شکم مشتری را سیر کنند.

جالب است بدانید قیمت هر کدام از این پکمون‌برگرها ۱۵ دلار استرالیا یا ۱۱.۳۹ دلار امریکا است و برای مدت محدودی تا سوم سپتامبر عرضه می‌شوند. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟