قطار سواری در گوشه و کنار دنیا
چگونه روی کامپیوتر شخصی و گوشی موبایل Google Maps Snake بازی کنیم
مدتی است که گوگل بازی کلاسیک Snake را در گوگل مپز پنهان کرده است، به همین دلیل اگر شما قصد انجام این بازی را دارید ابتدا باید بدانید کجا دنبال آن بگرديد. طبق اعلام سخنگوی گوگل، این بازی همین اواخر فعال شده است، بنابراین اگر می‌خواهید شانس این را داشته باشید که امتیاز بالاتری را کسب کنید باید هر چه زودتر به سراغ این بازی برويد.

در نسخه Snake گوگل مپز، شما کنترل یک قطار را در دست دارید که توریست‌ها را از شهرهای مشخصی در سراسر دنیا به همراه مواد غذایی و نشانه‌ها برای کسب امتیاز بیشتر سوار می‌کند. طبق اعلام سخنگوی گوگل، این بازی همین اواخر فعال شده است، بنابراین اگر می‌خواهید شانس این را داشته باشید که امتیاز بالاتری را کسب کنید باید هر چه زودتر به سراغ این بازی برويد.

چگونه Google Maps Snake را روی اندروید و iOS بازی کنیم؟

برای انجام بازی Snake  روی اندروید و iOS شما به اپلیکیشن Google Maps نیاز خواهید داشت، این اپلیکیشن به طور پیش فرض روی گوشی‌های اندروید نصب شده است و خیلی از گوشی‌های آی‌فون نیز این اپلیکیشن را در خود دارند. بنابراین اگر شما این اپلیکیشن را به‌روزرسانی کرده باشید تقريبا همه چیز برای انجام این بازی مهیا است.

در اپلیکیشن Google Maps دکمه منو را در گوشه سمت چپ بالای صفحه فشار دهید، سپس به پایین منو حرکت کرده تا گزينه Play Snake را پیدا کنید. با انتخاب این گزینه بازی اجرا خواهد شد و شما می‌توانید با انتخاب یکی از مکان‌های موجود در جهان بازی را شروع کنید.

چگونه Google Maps Snake را روی کامپیوتر دسکتاپ بازی کنیم؟

اگر می‌خواهید Snake را روی کامپیوتر دسکتاپ بازی کنید، نباید برای پیدا کردن آن به سراغ وبسایت Google Maps برويد. در عوض باید به سایت اختصاصی Snake.googlemaps.com سر بزنید.

نسخه دسكتاپ این بازی شبیه همان نسخه اندروید و iOS است، با این تفاوت که شما به جای کشیدن انگشت روی صفحه از کلیدهای مکان نما برای کنترل بازی استفاده می‌کنید.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال