معرفی اپلیکیشنی برای سفر ارزان
دانلود کنید: با «تی‌چارتر» ارزان‌ترین بلیط هواپیما را بخرید
حتما سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی زیادی را دیده‌اید یا به شما معرفی کردند که ارزان‌ترین تورها یا بلیط‌های هواپیما و اصطلاحا «لحظه آخری» را پیشنهاد می‌دهند و اطلاع‌رسانی می‌کنند. این سیستم‌ها مزایای زیادی از جمله مزیت اقتصادی برای خانواده‌ها و افراد دایم در سفر دارند.

shabake-mag.jpg

چندین اپلیکیشن هم مبتنی بر این سیستم روانه بازار شده‌اند که یکی از معروف‌ترین آن‌ها که رایگان نیز هست، سایت و اپلیکیشن «تی‌چارتر» است. تی‌چارتر با جست‌وجو در تمام خطوط هوایی و پروازها برای شما ارزان‌ترین بلیط‌ها را پیدا و معرفی می‌کند. در واقع، تی‌چارتر یک موتور جست‌وجوگر بلیط ارزان هواپیما است. 

این اپلیکیشن آدرس مبدا و مقصد را از شما می‌گیرد و شروع به جست‌وجو در تمامی بلیط‌های چارتری و سیستمی پروازهای داخلی و خارجی ایران کرده و به شما گزارش می‌دهد. 

می‌توانید بلیط‌های انتخابی را با هم مقایسه کنید و براساس اطلاعات، تاریخ، ساعت، نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی بلیط مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید. این سیستم به شما کمک می‌کند ارزان‌ترین بلیط را در کم‌ترین زمان به صورت آنلاین یا با مراجعه به آژانس‌های هواپیمایی خریداری کنید. 

اپلیکیشن «تی‌چارتر» رابط کاربری مناسبی دارد؛ به شما اجازه می‌دهد به راحتی مراحل خرید بلیط هواپیما را تکمیل یا فهرستی از پروازها با اطلاعات کامل را مشاهده کنید. 

می‌توانید به خریدهای قبلی و پروفایل خودتان مراجعه و اطلاعات یک بلیط را دوباره مشاهده کنید. 

توجه کنید برای استفاده از این اپلیکیشن حتما باید به اینترنت متصل باشید. برای دانلود نسخه اندرویدی این اپلیکیشن به لینک زیر مراجعه کنید:

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟