با فوتبال زندگی کنید
دانلود کنید: بهترین اپلیکیشن ایرانی برای علاقه‌مندان فوتبال
برای بعضی‌ها فوتبال تمام زندگی است. وقتی می‌گوییم «تمام زندگی» یعنی باید هر لحظه و هر ثانیه و هر آن از فوتبال در هر کجای این کره خاکی خبر داشته باشند و کل اخبار و اطلاعات فوقبال در دست‌شان یا جیب‌شان باشد. برای این بعضی‌ افراد می‌خواهیم یک اپلیکیشن فوتبالی ایرانی معرفی کنیم:

یک اپلیکیشن فوتبال باید چه چیزهایی داشته باشد؟ نتایج زنده فوتبال را نشان بدهد، جدول پخش بازی‌ها را به همراه ساعت و تاریخ نشان بدهد، جدول لیگ‌های کشورهای مختلف را نشان بدهد، جدول برترین گل‌زنان را نشان بدهد، اخبار و حاشیه‌های فوتبال را نشان بدهد و خلاصه بازی‌ها را به صورت ویدیو نشان بدهد. تمام این ویژگی‌ها، بخشی از امکات اپلیکیشن «فوتبالی» هستند. 

وقتی این اپلیکیشن را نصب و اجرا کنید، در همان صفحه اول بازی‌های روز در سراسر جهان را به شما نشان می‌دهد. می‌توانید جدول بازی‌های روزهای بعد را نیز ببینید. 

اگر روی یک بازی تقه بزنید، می‌توانید جزییات بیشتری از بازی به همراه پیش‌بینی کاربران اپلیکیشن فوتبالی را ببینید. شما هم می‌توانید با عضویت در این اپلیکیشن به جمع کاربران پیش‌بینی‌کننده بازی‌ها بروید و امتیاز جمع کنید. 

در بخش اخبار می‌توانید جدیدترین و محبوب‌ترین اخبار روز فوتبال را ببینید یا اینکه جدیدترین ویدیوها را تماشا کنید. می‌توانید این اخبار و ویدیوها را با دیگران به اشتراک بگذارید. 

مطالبق انتظار، در بخش جداول نیز جدول لیگ‌های ایران، انگلیس، اسپانیا و کشورهای مطرح دیگر قابل مشاهده هستند. در این بخش حتا جدول لیگ‌ قهرمانان آسیا یا بازی‌های جام‌جهانی نیز قرار دارد. 

یکی از امکانات این اپلیکیشن، انتخاب تیم‌های مورد علاقه یا رقابت‌ها و بازی‌های مورد علاقه است.

می توانید روی بازی‌ها کامنت بگذارید یا با دوستان و کاربران دیگر تبادل اطلاعات کنید و گپ دوستانه بزنید. 

اپلیکیشن فوتبالی از طراحی و گرافیک خوبی بهره می‌برد و جامعیت آن باعث شده است تا با استقبال عاشقان فوتبال روبرو شود. کار کردن با این اپلیکیشن ساده است و کافی است آنلاین باشید تا همیشه اطلاعات فوتبالی شما به‌روز باشد و با فوتبال زندگی کنید. 

برای دانلود این اپلیکیشن روی اندروید به لینک زیر مراجعه کنید:

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟