لحظه‌ای نوسانات بازار را پیگیری کنید
دانلود کنید: کامل‌ترین اپلیکیشن نرخ طلا، سکه و ارز
امروز می‌خواهیم اپلیکیشن رسمی اتحادیه طلا، جواهر و سکه را برای پیگیری نوسانات بازار به شما معرفی کنیم. «قیمت‌ها» کامل‌ترین اپلیکیشنی است که می‌توانید برای پلتفرم‌های موبایل پیدا کنید.

shabake-mag.jpg

بسیاری از اپلیکیشن‌های موبایل طلا، سکه و ارز فقط محدود به اعلام قیمت‌ها هستند و در بازه زمانی خاصی؛ جداول قیمت‌ها را به‌روزرسانی می‌کنند. در این میان ممکن است برخی قیمت‌ها و نرخ‌ها نیز نامعتبر باشد اما اپلیکیشن «قیمت‌ها» اولا نرم‌افزار رسمی اتحادیه طلا، جواهر و سکه است و دوما قابلیت‌های دیگری مانند پیگیری لحظه‌ای نرخ‌ها و تغییرات بازار، مطالب آموزشی و انعکاس خبرهای بازار دارد. 

این اپلیکیشن ساده طراحی شده است و سرراست شما را به سراغ چیزی که می‌خواهید می‌برد. پس از نصب و در صفحه اول، گزینه‌های قیمت، اخبار و تحلیل‌ها، اطلاعیه‌های اتحادیه، دانش‌نامه و محاسبه‌گر سود و زیان ردیف شده‌اند.

در گزینه قیمت‌ها می‌توانید قیمت طلا، سکه، ارز مبادله‌ای، ارز آزاد، نفت و انرژی، فلزات گران‌بها، فلزات پایه و قیمت بسیاری دیگر از اقلام جواهری را ببینید. 

قیمت‌ها به طور لحظه‌ای به‌روزرسانی و به شما نمایش داده می‌شوند. با فلش‌ها و رنگ‌ها نوسانات بازار و درصد نوسان هم برای شما نشان داده می‌شود. با فلش به‌روزرسانی بالای بخش قیمت‌ها می‌توانید به طور مرتب از جدیدترین قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید.

یکی از بخش‌های جداب این اپلیکیشن، اخباری است که در دسته‌بندی‌های مختلف برای شما مهیا شده تا از جدیدترین رویدادهای این حوزه یا اخبار مهم مطلع باشید. 

همچنین در بخش دانش‌نامه می‌توانید انواع مطالب مفید و آموزنده را درباره طلا، سکه و ارز یا جواهرات بخوانید. 

این اپلیکیشن، علاوه بر اینکه مرجع رسمی اعلام نرخ طلا و سکه و ارز محسوب می‌شود؛ اطلاعیه‌های اتحادیه را هم در اختیار شما قرار می‌دهد و ابزار بسیار مناسبی برای پیگیری روند نوسان نرخ‌ها در روزهای مختلف سال است. 

اپلیکیشن «قیمت‌ها» را می‌توانید برای اندروید از لینک‌های زیر دانلود کنید: 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟