پوسته‌هایی برای برنامه آفیس
در این مقاله پوسته‌هایی برای آفیس در اختیارتان قرار می‌گیرد تا با استفاده از آن‌ها کار خود را ساده‌تر و تاثیرگذارتر کنید.

1606683296_1_0.gif

اگر فکر می‌کردید که پوسته‌های داخل خود آفیس تنها پوسته‌های موجود هستند؛ دوباره فکر کنید، چون این پوسته‌ها روش‌هایی جلوی پایتان می‌گذارند که با استفاده از تمام بخش‌های آفیس، محتوایی متنوع و گوناگون ایجاد کنید. آفیس محبوب‌ترین بسته‌ی نرم‌افزاری بهره‌وری تمام تاریخ است که البته محدودیت‌هایی هم دارد ولی چیزی نیست که جلوی کارتان را بگیرد.

 پوسته‌های آفیس یک مجموعه از تمپلت‌ها برای تمام بخش‌های آفیس است که می‌توانید مستقیم از سایت مایکروسافت دانلود کرده و روی نرم‌افزارهای وورد، اکسل یا پاورپوینت استفاده کنید. این پوسته‌ها به شما امکان می‌دهند تا با نمونه‌های بسیاری از CVها (تاریخچه‌ مختصری‌ از زندگی‌) و Cover Latter (متن کوتاهی است که به صورت یک نامه اداری و رسمی نوشته می شود تا کارفرما را به خواندن رزومه تشویق کند) از ورد به عنوان ابزاری برای گسترش کارتان کمک بگیرید. افزوندن کمی رنگ به صفحه‌گسترده‌های اکسل، سیاهه بودجه شما را به یک نماینده و نمونه از عملکرد شرکت‌تان بدل می‌کند. تعداد زیادی پوسته هم برای برنامه پاورپوینت موجود است که ارائه‌های شما را از حالت استاندارد کسل‌کننده درآورده و برجسته می‌کند.

جست‌وجو میان انتخاب‌ها با یک فهرست دسته‌بندی شده شامل  کارت‌ها، تقویم‌ها، بودجه‌ها، سلامت و تندرستی، تحصیلات، مدیریت مالی، برنامه‌ریزی، منوها و خیلی چیزهای دیگر، بسیار ساده است. 

 

دانلود پوسته‌های جذاب برنامه آفیس

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟