دانلود رایگان
pptPlex؛ فرار از محدودیت‌های پاورپوینت
خیلی از کاربران از محدودیت‌ها و ساده بودن ارائه‌های پاورپوینت گله دارند. ما در این مقاله چاره‌ی کار یعنی pptPlex را به شما معرفی می‌کنیم. با ساخت ارائه‌های حرفه‌ای توسط نرم‌افزار pptPlex از محدودیت‌هایی که پاور‌پوینتِ مایکروسافت برایتان ایجاد کرده فراتر روید.

پاور‌پوینتِ مایکروسافت یکی از بهترین برنامه‌های ساخت فایل‌های ارائه است اما یکی از معایب آن این است که برای ارائه مطلب به یک سری اسلاید طولانی محدود هستید و کاری جز آن نمی‌توانید بکنید. نرم‌افزار pptPlex این امکان را به شما می‌دهد تا ارائه‌های خود را به بخش‌های مختلف تقسیم کرده و با زوم یا بزرگ‌نمایی اسلاید‌ها، ارائه‌ای جذاب‌تر از قبل ارائه کنید.

این افزونه‌ی آزمایشی روی تمام نسخه‌های آفیس حتی 2016 کار می‌کند و با استفاده از قابلیت‌های پاورپوینت، ارائه‌ها را به بخش‌های مختلف تقسیم می‌کند و بوم نقاشی‌ای می‌سازد که با اسلاید‌ها پوشانده شده است و از اسلایدشو‌های سنتی خیلی جذاب‌تر است.

وقتی روی تب pptPlex درون پاورپوینت کلیک می‌کنید، می‌توانید فوراً با انتخاب یک پس‌زمینه که مناسب کارتان باشد، شروع به کار کنید. پس‌زمینه‌های پیش‌فرض برای خیلی از موقعیت‌ها از جمله تایم‌لاین‌های طول سال، هدف‌گذاری برای ماه‌های آتی و خیلی چیز‌های دیگر ایده‌آل هستند. حتی اگر بخواهید می‌توانید پس‌زمینه را سفید بگذارید.

بعد از انتخاب پس‌زمینه، اسلاید‌ها را قرار داده و ببینید pptPlex چطور قبل از اینکه روی هر اسلاید برای جزئیات بیشتر بزرگ‌نمایی کنید، یک نمای کلی از بخش‌ها نمایش می‌دهد. حتی این امکان هست که برای جزئیات اضافی روی کلمه‌ها یا نمودارهای درون اسلایدها نیز بزرگ‌نمایی کرد.

حتی شما می‌توانید انتقال میان بخش‌ها و اسلایدها را سفارشی کرده و بوم سفارشی مختص شرکت خودتان را بسازید یا از صدها بوم ساخته شده توسط کاربران pptPlex دانلود کنید. بعد از دانلود pptPlex دو سوال برای‌تان پیش می‌آید: این برنامه تا حالا کجا بوده و چگونه چنین برنامه‌ای رایگان است؟ جالب‌تر اینکه این برنامه توسط خود مایکروسافت ارائه می‌شود! 

دانلود نرم‌افزار pptPlex

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟