مدیریت دقیق بر فرآیند دانلود
دانلود کنید: Internet Download Manager ابزاری قدرتمند برای مدیریت دانلودها
10 تير 1397
برای آنک‌ه بتوانید فایل‌ها و برنامه‌های کاربردی به ویژه آن‌هایی که حجم سنگینی دارند را به درستی دانلود کرده و از بابت دانلود نصفه و نیمه فایل‌ها دغدغه‌ای نداشته باشید باید از یک نرم‌افزار دانلود کننده فایل‌ها استفاده کنید. برنامه‌ای که بتواند از مکانی که دانلود فایل‌ها قطع شده است ادامه دانلودها را از سر بگیرد.

Internet Download Manager ابزاری قدرتمند بوده که بنا به ادعای شرکت سازنده قادر است سرعت دانلود را افزایش داده‌ها، بر مبنای زمان‌بندی مشخصی فایل‌ها را دانلود کرده و قابلیت از سرگیری دانلود (resume) را در اختیار کاربران قرار دهد. هیچ چیز بدتر از آن نیست که فایلی 700 مگابایتی را دانلود کنید اما به واسطه 5 مگابایت همه چیز را از دست بدهید و دومرتبه مجبور شوید فرآیند دانلود را از سر بگیرید. ابزار مدیریت دانلود Internet Download Manager یکی از بهترین نرم‌افزارهای این حوزه است که یکسری قابلیت‌های شاخص در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به هماهنگ شدن با مرورگرهای وب و دریافت لینک‌های دانلودی، ارائه قابلیت Video Grabber برای دانلود فایل‌های تصویری از درون سایت‌ها، بررسی خودکار فایل‌های آرشیو به لحاظ عاری بودن از بدافزارها، تنظیم و تعیین سرعت دانلود، ارائه قابلیت زمان‌بندی برای دانلود فایل‌ها در زمان مشخص، دانلود کامل محتویات یک صفحه وب حتا اسکریپت‌هایی که درون سایت‌ها به کار گرفته شده‌اند، پشتیبانی از پروتکل‌های مختلف اینترنتی، رابط کاربری ساده، ارائه نمایش گرافیکی از حجم فایل دانلود شده و زمان باقی مانده، کشیدن و رها کردن لینک‌های دانلود به درون برنامه، پشتیبانی از زبان‌های مختلف منجمله فارسی و... اشاره کرد. این نرم‌افزار برای آن‌که بتواند سرعت دانلود را افزایش دهد سعی می‌کند به شکل هوشمندانه‌ای اتصال‌های چندگانه‌ای را به یک سرور به وجود آورد. اگر موفق به انجام چنین کاری شود سرعت دانلود افزایش پیدا کرده و از طریق نوارهای رنگی مختلفی این موضوع را به کاربر نشان می‌دهد. در این حالت نرم‌افزار فایلی که در حال دانلود است را به بخش‌هایی شسکته و بخش‌ها را به شکل موازی با یکدیگر دانلود می‌کند.

برای دانلود این ابزار قدرتمند می‌توانید از سرور سایت شبکه استفاده کنید. دقت کنید در زمان کرک کردن نباید نرم‌افزار در سیستم اجرا شده باشد و همچنین ویژگی به‌روزرسانی خودکار را غیرفعال کنید. به‌روزرسانی خودکار باعث می‌شود کرک برنامه بی اعتبار شود. فایل Patch باید در مسیر برنامه و درون پوشه برنامه اجرا شود.

فایل پیوست: 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز