رابط کاربری اصلاح شده و امکان به‎روزرسانی ساده
Kali Linux 2.0؛ نسخه جدید ابزار قدرتمند هک و آزمايش شبکه
Kali Linux یک ابزار فوق‌العاده قدرتمند برای آزمایش میزان آسیب‌پذیری شبکه است و حالا در نسخه جدید با برخورداری از یک رابط کاربری جدید و اصلاح شده استفاده از آن به مراتب ساده‎تر شده است، به طور خودکار به‎روزرسانی می‎شود و خیلی قابلیت‎های دیگر به آن اضافه شده است.

بزرگترین تغییر انجام شده در نسخه جدید Kali Linux رابط کاربری جدید و خوش دست آن است. این بار به جای مجموعه‎ای از منوها، برای دسترسی آسان به پرکاربردترین ابزارها حالا می‎توانید از طریق یک کادر تعبیه شده در کنار صفحه آنها را در اختیار داشته باشید. اگر شما رابط دیگری را ترجيح ميدهيد، Kali Linux هنوز هم از محیط های دسکتاپ دیگر پشتیبانی می‎کند. این نسخه جدید همچنین به شکل یک توزیع غلطان (rolling distribution) ارائه شده است، که در عمل به این معنا است که امکان انجام به‎روزرسانی‎ها بسیار راحت‌تر شده است. هر یک از ابزارهای موجود نیز به طور خودکار به‎روزرسانی را انجام خواهند داد و به این ترتیب شما همیشه جدیدترین ابزار آزمايش میزان آسيب پذيری شبکه را در اختیار خواهید داشت.

شما می‎توانید این نسخه جدید را از طریق سایت آنها دریافت یا با مراجعه به وبلاگ Kali Linux از آخرین اطلاعات و نحوه به‎روزرسانی مطلع شوید.

لینک دانلود Kali Linux 2.0

لینک وبلاگ Kali Linux

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟