آخر هفته با شبکه: یک بازی ساده و سرگرم کننده به سبک ارکید
دانلود کنید: بازی‌های محلی برای اندروید
اگر از علاقمندان به بازی‌های سبک ارکید هستید، پیشنهاد می‌کنیم بازی زیبای "بازی‌های محلی" را دانلود و انجام آن را تجربه کنید. این بازی علاوه بر گیم پلی سرگرم کننده شامل صداگذاری جالب با گویش محلی هم می‌شود که بسیار سرگرم کننده است. با سایت شبکه همراه باشید.

بازی‌های سبک ارکید بازی‌هایی هستند که در قدیم با انداختن سکه به درون دستگاه‌های خاصی می‌توانستید انجام آن‌ها را برای مدت زمانی مشخص تجربه کنید. به احتمال زیاد دهه شصتی‌ها بیشتر با این سبک از بازی‌ها آشنا هستند. حال و با پیشرفت تکنولوژی انجام این دسته از بازی‌ها در گوشی‌های هوشمند امکانپذیر شده است. به بازی‌هایی که این سبکی هستند و محیطی دو بعدی داشته و باید در آن‌ها از دکمه‌های شبیه‌سازی شده یک گیم پد مجازی استفاده شود، اصطلاحا بازی‌های سبک ارکید گفته می‌شود.

بازی‌های سبک ارکید علاقمندان منحصر به فرد خود را دارند. اگر شما هم از علاقمندان به این سبک بازی‌های موبایلی هستید، توصیه می‌کنیم یک بار هم که شده بازی زیبای "بازی‌های محلی" را تجربه کنید. در این بازی شما نقش یک تکاور را ایفاء می‌کنید باید به از بین بردن زامبی‌ها بپردازید و مرحله به مرحله وارد لوکیشن‌های جدید بازی شوید.

لوکیشن‌های بازی منطبق با لوکیشن‌های محلی و واقعی طراحی شده‌اند. اما نکته‌ای که بازی "بازی‌های محلی" را بیش از پیش جالب می‌کند مربوط به صداگذاری محلی آن می‌شود. در جریان بازی تکاور و همچنین زامبی‌ها با زبان محلی صحبت‌هایی را می‌کنند که گاها بسیار دلنشین و سرگرم کننده هستند.

بنابراین اگر از علاقمندان به بازی‌های سبک ارکید هستید، بازی "بازی‌های محلی" را از دست ندهید. این بازی به صورت رایگان منتشر نشده و برای دانلود آن باید هزینه ناچیز 2000 تومان را پرداخت کنید.

دانلود بازی "بازی‌های محلی" از کافه بازار

برچسب: 

دیدگاه‌ها

تصویر baazikade.ir
baazikade.ir (تایید نشده)

اتفاقا همین تابستون من هم یه بازی محلی درست کردم ولی نتونستم پخشش کنم چون لهجه نبود که کسی بفهمه، گویش بود و بیخیالش شدم!