معرفی برترین‌ دستبندهای هوشمند سلامتی
Misfit Flash؛ دستبندی عجیب با طراحی ضد آب کامل و قابل اعتماد
Misfit Flash یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین دستبندهای هوشمند کنونی موجود است که البته ممکن است پیدا کردن آن در بازارهای داخلی کمی دشوار باشد. دستبند Misfit Flash ظاهری کاملاً منحصربه‌فرد و عجیب دارد. ‌بند این دستبند قابلیت جداسازی از بخش اصلی آن را داشته و دایره‌ای عجیب بدنه اصلی این محصول را تشکیل می‌دهد.

این مطلب یکی از مجموعه مقالات پرونده ویژه «دستبندهای هوشمند سلامتی» منتشر شده در شماره ۱۸۵ ماهنامه شبکه است. برای دانلود کل این پرونده ویژه اینجا کلیک کنید. 

بدنه دایره‌ای شکل دستبند Misfit Flash از پلی‌کربنات ساخته شده و ‌بند آن پلاستیکی است. تمام فعالیت‌های این دستبند هوشمند توسط بدنه دایره‌ای‌شکل و عجیب آن انجام می‌شود که 12 چراغ کوچک LED در اطراف آن تعبیه شده است و در شرایط عادی زمان را نشان می‌دهد.
این دستبند از سنسور شتاب‌سنج بهره‌مند بوده و با دو سیستم‌عامل آی‌او‌اس و اندروید سازگاری کامل دارد. کاربر می‌تواند از طریق قابلیت اتصال بلوتوث، Misfit Flash را با دستگاه اندرویدی یا آی‌اواسی خود همگام‌سازی کند. یکی از بارزترین ویژگی‌های مثبت Misfit Flash مربوط به طراحی ضدآب کاملاً قابل اعتماد آن است. در حین شنا کردن می‌توانید با خیال آسوده این دستبند را به دست خود ببندید و از قابلیت‌های آن استفاده کنید. 

مطلب پیشنهادی

Fitbit Alta؛ یک بار شارژ کنید، شش روز استفاده کنید!
معرفی برترین‌ دستبندهای هوشمند سلامتی

Misfit Flash به سنسور GPS داخلی مجهز نیست و این موضوع دقت عملکرد آن را در زمینه محاسبه مسافت طی‌شده کاربر، کمی دچار تزلزل می‌کند. همچنین باطری این دستبند از نوع شارژی نیست، بلکه در این محصول از یک باطری سلولی سکه‌ای‌شکل با کد CR2032 استفاده می‌شود که تا شش ماه دوام دارد و پس از شش ماه، باید باطری آن تعویض شود.

قابلیت‌های اصلی Misfit Flash شامل این موارد می‌شوند:
قابلیت تجزیه‌وتحلیل وضعیت خواب 
قابلیت کنترل پخش موسیقی
امکان استفاده به عنوان ریموت دوربین دستگاه همگام‌سازی‌شده با آن
قابلیت محاسبه تعداد گام‌های کاربر و مسافت طی‌شده وی
امکان نمایش میزان کالری سوزانده‌شده

اپلیکیشن اختصاصی دستبند هوشمند Misfit Flash عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد و مجموعه‌ای از قابلیت‌های گوناگون را در اختیارتان قرار می‌دهد. ارائه جزئیات فعالیت‌های کاربر به صورت گراف یا نمودارهای کاربرپسند، از جمله اصلی‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن اختصاصی Misfit Flash است. باید در نظر داشت که دستبند Misfit Flash به‌شدت وابسته به اپلیکیشن اختصاصی خود است و بدون این اپلیکیشن، تقریباً کارایی ندارد. این دستبند حدوداً 30 دلار است و یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین دستبندهای هوشمند موجود در دنیا به شمار می‌رود. در بازار ایران این دستبند با قیمتی در حدود 400 هزار تومان به‌سختی یافت می‌شود.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟