رنو مگان Akaju
28 خرداد 1396
نگاهی به مدل لوکس و فوق زیبای رنو مگان + عکس
هر خودروسازی تمایل دارد یک مدل لوکس و گران‌قیمت از مدل‌های پرفروش خود برای افراد خاص روانه بازار کند. شرکت رنو تا کنون برای مگان چنین کاری نکرده بود که اکنون با معرفی Akaju به طور رسمی مدل لوکس، زیبا و دوست‌داشتنی مگان را معرفی کرد.

اتومبیل لوکس رنو مگان Akaju ، نام نسخه جدید مگان است که تجهیزات خودروهای لوکس بر روی آن سوار شده و با قیمت بیش از 27 هزار یورو به فروش می‌رسد.

هرچند اتومبیل‌های شرکت رنو در بازارهای جهانی از جمله اروپا وضعیت بسیار خوبی را طی می‌کنند، اما تکمیل موفقیت این خودروساز فرانسوی دارای یک کمبود است: خرید یک برند لوکس. معمولا خودروسازان بزرگ در جهان در کنار برند اصلی اتومبیل های خود، یک برند لوکس را نیز خریداری می‌کنند و اتومبیل‌های لوکس خود را در قالب آن برند روانه بازار می‌کنند. حال رنو که صاحب هیچ برند لوکسی نیست، سعی بر آن دارد تا حداقل بتواند خودروهای فیس لیفت لوکس خود را در بازار داخلی‌شان به فروش برساند. 

در همین راستا، به تازگی رنو از یک مدل سفارشی مگان رونمایی کرده است که اینک موفق به دریافت تریم جدید لوکس رنو شده است. رنو مگان Akaju نام کامل این اتومبیل لوکس است که جایگاه آن چیزی بین Limited و GT قرار خواهد گرفت.

پایه تریم آن برای طراحی، تریم اینتنس بوده است که می‌توان امضای آن را در تمامی جزئیاتی که در اتومبیل های لوکس جهان مشاهده می‌شود را دید.

از جمله جزئیات تریم اینتنس می‌توان به رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی، شیشه‌های پشتی تیره، چرم دوزی قهوره‌ای/مشکی، تریم آلومینیومی برس خورده، صندلی‌های جلو مجهز به سیستم گرم‌شونده همراه با قابلیت ماساژ مخصوص راننده، سیستم صوتی قدرتمند Bose، نمایشگر HeadUp و همچنین سیستم اطلاع رسانی/سرگرمی R-Link2 همراه با یک نمایشگر 8.7 اینچی لمسی اشاره کرد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟