در اتفاقی نادر
27/03/1396 - 16:13
سایپا فراخوان فوری برای رفع نقص خودروهای تیبا داد
شرکت خودروسازی سایپا در اتفاقی نادر و کم‌سابقه در صنعت خودروسازی ایران، به طور پیامکی برای رفع نقص سیم‌کشی خودروهای مدل تیبای خود فراخوان فوری داد.

1606683296_1_0.gif

در پیامکی که سایپا برای صاحبان تیبا ارسال کرده، آمده است: 

مالک محترم خودرو تیبا، خودروی شما به جهت حصول اطمینان از سلامت کامل آن و عدم وجود نقص احتمالی در سیم کشی کنار رله باکس نیاز به بازبینی فوری و خدمات خارج از دوره دارد. لطفا در اسرع وقت به نزدیکترین نمایندگی مجاز شرکت سایپا یدک مراجعه نمایید. بدیهی است مسئولیت پیامد عدم مراجعه به عهده مالک خودرو می‌باشد.

این فراخوان به دلیل احتمال وجود ایراد گرم شدن دسته سیم ورودی به رله باکس خودرو تیبا اعلام شده است. سایپا مدتی قبل نیز برای رفع نقص در سگ دست سایپا 131 فراخوان داده بود. سایپا هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است که این نقص منفی چه عواقب و خطراتی برای خودروهای تیبا خواهد داشت. اعلام فراخوان فوری از سوی خودروسازها امری طبیعی است و در کل دنیا رواج دارد اما در ایران خیلی کم شاهد فراخوان‌های خودروهای فروخته شده برای تعمیر و رفع نقص بودیم.

این‌گونه فراخوانی‌ها هزینه‌هایی برای خودروساز در پی دارد و ممکن است در کوتاه‌مدت ضربه‌های اعتباری برایش به همراه داشته باشد اما در درازمدت باعث ایجاد حس اعتماد بیشتر در مشتریان و اطمینان‌سازی و رضایت‌مندی می‌شود.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟