غول روسی
تماشا کنید: خودروی ۸ چرخ روسی برای رانندگی در کوهستان و دریا
اگر به آفرود و سفر به کوه و بیابان و دشت و صحرا علاقه‌مندید، حتما با Wamah Avtoros Shaman آشنا شوید. خودرویی که زمین را می‌خورد و آب‌ها را می‌نوردد!

Wamah Avtoros Shaman غول روسی به‌واسطه موتور چهار سیلندر 3 لیتری و گیربکس 6 سرعته‌ای که در دل دارد، به راننده و سرنشینان خود این پیام را می‌دهد که نگران مسیر نباشید و فقط مقصد را مشخص کنید.
این خودرو دارای حالت‌های مختلف کوهستان، کویری و رانندگی در آب است. تمامی چرخ‌ها قابلیت چرخش جداگانه را دارند تا صعود از هر مانعی امکان‌پذیر شود.


غول روسی به طول 6.3 متر، عرض 2.5 متر و ارتفاع 2.7 متر، ظرفیت حمل دوازده مسافر را دارد. حداکثر سرعت خودرو در جاده 70 کیلومتر در ساعت و حداکثر سرعت در آب 5 کیلومتر در ساعت است. مصرف سوخت Wamah Avtoros Shaman  در هر 15 کیلومتر 3.7 لیتربوده و باک بنزین خودرو 261 لیتر سوخت را در خود جای می‌دهد.

رانندگی با غول روسی را تماشا کنید:


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال