از سوی مدیرعامل ایران‌خودرو عنوان شد:
ایران‌خودرو پژو ۳۰۱ را اواخر امسال به مشتریان می‌دهد
19 ارديبهشت 1396
مدیرعامل ایران‌خودرو وعده کرد پژو ۳۰۱ تا اواخر امسال به دست مشتریان برسد. تولید پژو ۲۰۰۸ نیز رسما از هفته گذشته شروع شده و پس از پژو ۳۰۱ کار تولید پژو ۲۰۸ آغاز خواهد شد.

هاشمی یکه‌زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در حاشیه انعقاد قرارداد و تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی با شرکت‌های خارجی گفت: «پیش‌بینی می‌شود اولین محصول پلت‌فرمی که امروز قرارداد تولید و طراحی آن منعقد شد، ظرف ۲.۵ سال آینده تولید و وارد بازار شود.»

مدیرعامل ایران‌خودرو گفت در پلتفرم جدید چندین نوع خودروی صندوق‌دار، شاسی‌بلند، هیبریدی و غیره تولید خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته طی ده سال نزدیک به ۲۳ خودرو براساس این پلتفرم وارد بازار ایران شود. 

مدیرعامل ایران‌خودرو به این موضوع نیز اشاره کرد که همزمان با تولید و عرضه خودروهای جدید، باید خودروهای موجود در بازار و خط تولیدهای فعلی هم ظرف مدت زمانی مشخص به تدریج از رده خارج شوند. 

یکه‌زارع تاکید کرد ایران‌خودرو روی خدمات پس از فروش متمرکز خواهد شد و سعی می‌کند خودروهایی با قیمت و کیفیت و خدمات پس از فروش بالا در اختیار مشتریان قرار دهد. 

مدیرعامل ایران‌خودرو درباره پژو ۳۰۱ هم گفت این خودرو تا اواخر امسال وارد بازار خواهد شد و پس از آن به سراغ تولید پژو ۲۰۸ خواهند رفت. گفتنی است هفته گذشته خط تولید خودروی ۲۰۰۸ رسما شروع به کار کرد. 

 

برچسب: 

مطالب پربازدید روز