معین موتور نمایندگی سئات را گرفت
خودروهای فولکس واگن با برند سئات به ایران می‌آیند
10 ارديبهشت 1396
شرکت معین‌ موتور به طور رسمی نماینده خودروسازی سئات اسپانیا در ایران معرفی شد. خودروهای سئات زیرشاخه فولکس واگن و برادر ارزان‌قیمت پورشه هستند.

معین موتور بطور کاملا رسمی نمایندگی سئات را در ایران اخذ کرده است و با مراجعه به سایت بین‌المللی سئات می‌توانید در بخش نماینده‌ها نام معین موتور را بعنوان نماینده رسمی سئات در ایران مشاهده کرد. معین موتور از سال ١٣٨٨ تا به امروز بعنوان نماینده رسمی پورشه برند لوکس و اسپرتی فولکس واگن در ایران به فعالیت پرداخته است.

مطلب پیشنهادی

۱۰ خودروی فوق‌العاده‌ای که در نمایشگاه شانگهای چین رونمایی شدند
جدیدترین مدل‌های مفهومی خودروسازهای بزرگ دنیا

سئات از قدیمی ترین شرکت‌های خودروسازی اروپا و قدیمی ترین خودروساز اسپانیا است. این شرکت با حدود ٧٠ سال قدمت از میانه دهه ٩٠ میلادی در کنترل فولکس واگن قرار دارد. خودروهای سئات از موتور، گیربکس، قوای محرکه و پلت فرم یکسانی با خودروهای فولکس واگن بهره می‌برند. در واقع همه مدل‌های سئات یک برادر یا خواهر در میان محصولات فولکس واگن دارند.

تفاوت سئات با فولکس را می‌توان مشابه تفاوت هیوندای و کیا دانست! همانطور که خودروهای هیوندای و کیا از قوای محرکه یکسان و پلت‌فرم مشترکی بهره می‌برند و تنها در ظاهر و بدنه تفاوت دارند، خودروهای سئات و فولکس نیز از نظر فنی، قوای محرکه و پلت‌فرم کاملا یکسان هستند و تنها بدنه و ظاهری متفاوت دارند.

خودروهای سئات در بازار اروپا و جهان به‌عنوان خودروهای اسپرت با عملکرد خیره‌کننده و هندلینگ و شتاب بالا شناخته می‌شوند. رویکرد این برند از خانواده فولکس واگن جذب خریداران جوان و علاقمند به عملکرد اسپرتی بوده است که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال