بنابر اعلام ایران خودرو:
11 بهمن 1395
پژو ۲۰۰۸ فیس‌لیفت اسفندماه به بازار ایران می‌آید + عکس
چند ماهی می‌شود که ایران خودرو وعده داده اسفندماه اولین سری از پژوهای ۲۰۰۸ مونتاژ داخل را وارد بازار خواهد کرد. اما آخرین خبرها از چه مشخصات و مدل خودرویی حکایت دارند و دقیقا شاهد چه خودروی در ایران خواهیم بود.

تولید رسمی پژو 2008 از اسفندماه امسال آغاز خواهد شد. ایران خودرو که در قرارداد خود با شرکت پژو فرانسه برنامه مونتاژ و واردات پژوهای جدید در ایران را بر عهده دارد، به صورت قطعی اعلام کرد که تولید رسمی پژو 2008 را از اسفندماه امسال آغاز خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی

پروتون با یک خودروی لوکس جدید در راه ایران + عکس و مشخصات

قرار است آخرین نسخه پژو2008، یعنی فیس لیفت جدید وارد بازار ایران شود. گمانه‌زنیها از احتمال عرضه این خودرو با موتور توربو 165 اسب بخاری 1.6 لیتری برای مشتریان ایرانی خبر می‌دهد. به گفته مدیرعامل ایران خودرو، اولین سری 2008 اسفندماه سال جاری وارد بازار خواهد شد. 

پژو 2008 در دو مدل ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ تا کنون عرضه شده است که احتمالا برای ایران مدل ۲۰۱۷ در نظر گرفته و توسط ایران خودرو مونتاژ می‌شود. احتمالا در دهه فجر، اولین پیش‌ثبت‌نام برای این خودرو آغاز شود و کارشناسان تصور می‌کنند قیمتی حدود ۷۵ میلیون تا ۹۵ میلیون تومان داشته باشد. با توجه به ظاهر پژو 2008، درصد موفقیت آن در ایران زیاد است چون توسط کارخانه ایکاپ نیز تولید می‌شود که یک کارخانه ساخت مشترک ایران خودرو و پژو است. 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     ثبت اشتراک نسخه آنلاین

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال