تلاش فولکس‌واگن برای رهایی از بدنامی با EVها
گالری عکس: خودروی الکتریکی با الگوبرداری و ترکیب بی‌ام‌و و تسلا
اوایل ماه جاری؛ شرکت فولکس‌واگن اولین تصاویر تبلیغاتی خود در رابطه با خودروی جدیدش را منتشر کرد و حالا این تولید‌کننده آلمانی چند طرح اولیه و ساده را به نمایش گذاشته است. خودروی الکتریکی مفهومی هفته آینده در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی می‌شود؛ خودرویی که در تبلیغ آن گفته شده که یک هاچ‌بک پنج در است. درهای عقب این اتومبیل به‌صورت کشویی باز و بسته می‌شود.

مدل مفهومی فولکس‌واگن دارای یک سقف عقب کشیده و طولانی است که تا روی چراغ‌های با طرح آینده که در قسمت عقب خودرو وجود دارد؛ کشیده می‌شود. در نگاه اول؛ خودروی الکتریکی VW تلفیقی از بی‌ام‌و i3 و مدل 3 تسلا است که به‌زودی وارد بازار می‌شود.

مطلب پیشنهادی

هجوم میلیاردی یک شرکت چینی برای ساخت خودران الکتریکی + گالری عکس

با توجه به برنامه زمان‌بندی که شرکت فولکس‌واگن اعلام کرده، سال 2019 باید منتظر این مدل باشیم. به‌گفته «ماتیاس مولر» مدیرعامل گروه VW؛ این خودروی الکتریکی با هر بار شارژ مسافتی بین 420 تا 482 کیلومتر را طی می‌کند. جالب این‌که مدت زمان شارژ آن تنها ۱۵ دقیقه است. بدنه آن از جنس فولاد است که معمولا در خیلی از اتومبیل‌ها دیده می‌شود؛ البته برعکس مدل‌های بی‌ام‌و که از ساختار فیبر کربنی ساخته شده‌اند. ساختاری که بی‌ام‌و برای خودروهایش استفاده می‌کند از نظر هزینه بسیار گران است اما قطعا یک راه‌حل تولید برای آینده است.

این مدل؛ دومین مدل از بین پنج مدل خودروی الکتریکی است که فولکس‌واگن درنظر دارد. تمام این برنامه‌ها نشان می‌دهد که این شرکت آلمانی تصمیم دارد از سوخت‌های فسیلی فاصله بگیرد. به‌ویژه بعد از بحران‌ها و جریاناتی که در خصوص انتشار گازهای آلاینده و دست‌کاری که در نرم‌افزار صورت گرفته بود؛ برای این شرکت پیش آمد. بعد از مدل هاچ‌بک؛ شاهد مدل Crossover؛ یک مدل لوکس و یک مدل اسپورت خواهیم بود.

هم‌چنین قبل از این هاچ‌بک؛ یک مدل MPV معرفی می‌شود که به‌احتمال زیاد نسخه تولیدی از مدل مفهومی Budd-e خواهد بود.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟