نسخه ای جدید ازتویوتا هایلوکس 2018
24 دى 1396
تویوتای تایلند در ماه نوامبر سال گذشته عجله داشت تا به روز رسانی را برای هایلوکس ارائه کند و اکنون به نظر می رسد حداقل یک کشور دیگر نیز این نسخه به روز شده از وانت پیکاپ محبوب تویوتا را خواهد داشت.

منظور از این کشور استرالیا است که بخش بومی این خودروساز از برنامه خود برای به روز رسانی این خودرو در اواخر سال جاری خبر داده است که نسخه ای لوکس با سبک بدنه دو کابین از آن ساخته خواهد شد. 

دلیل این تصمیم با توجه به محبوبیت بالای نسخه ممتاز کنونی هایلوکس، منطقی به نظر می رسد. تویوتا می خواهد تقاضا برای نسخه های گران تر این پیکاپ را با ارائه همان چیزی که مردم می خواهند یعنی تجهیزات مازاد و ویژگی های لوکس بیش تر، افزایش دهد. 

این هایلوکس جذاب تر می تواند پاسخ تویوتا به مدل هایی ممتاز همچون فولکس واگن آماروک و مرسدس کلاس X باشد. 

به روز رسانی های قابل توجهی برای این هایلوکس جدید در نظر گرفته شده است البته نباید انتظار خیلی زیادی از آن داشت که در سطح نسخه ممتاز TRD باشد چرا که نسخه سریع تر از آن در دستور کار قرار ندارد.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز