چگونه در اینستاگرام چند اکانت فعال داشته باشیم؟
آموزش استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام
اینستاگرام این قابلیت را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد تا به صورت همزمان از چند اکانت استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که بنا به هر دلیل از چند اکانت اینستاگرام استفاده می‌کنید. اگر این شرایط برایتان حاکم است باید بدانید که خوشبختانه اینستاگرام از قابلیت استفاده همزمان از چند اکانت پشتیبانی می‌کند. یعنی شما می‌توانید چند اکانت را به طور همزمان در اپلیکیشن اینستاگرام به صورت فعال داشته باشید.

اما این کار چطور امکانپذیر است؟ به بیان دیگر چطور چند اکانت را در اینستاگرام فعال و به صورت همزمان به مدیریت آن ها بپردازیم؟ در ادامه این مطلب به آموزش شیوه انجام این عمل خواهیم پرداخت. بنابراین با سایت شبکه همراه باشید.

اضافه کردن چند اکانت به اینستاگرام

فرض کنید هم اکنون یک اکانت اینستاگرام را در این برنامه فعال دارید و حالا می‌خواهید یک اکانت جدید را هم به آن اضافه کنید. برای انجام این کار کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • اینستاگرام را اجرا و به بخش پروفایل (Profile) بروید.
  • آیکون چرخ دنده را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید.
  • گزینه Add Account را انتخاب نمایید.

  • نام کاربری و رمز عبور اکانت جدید خود را در دو فیلد ارائه شده وارد کنید.
  • گزینه Login را لمس کنید.

به این صورت یک اکانت جدید به اینستاگرام شما اضافه می‌شود. به همین صورت می‌توانید اکانت های دیگر سوم، چهارم و غیره را هم به اینستاگرام اضافه کنید. زمانی که اکانت های مورد نظرتان را به اینستاگرام اضافه کردید، در بخش پروفایل و بالای صفحه (کنار نام اکانت) مثل عکس زیر یک نماد فلش نمایان می‌شود. با لمس این فلش لیست اکانت های قابل انتخاب شما نمایش داده می‌شوند.

بنابراین هر زمان که تمایل داشتید می‌توانید با لمس آیکون فلش از بخش پروفایل و سپس انتخاب اکانت مورد نظرتان، وارد آن اکانت شوید. در نظر داشته باشید که برای ارسال کردن هر پست جدید در این شرایط باید وارد اکانتی شوید که دوست دارید پست شما در آن ارسال شود. بنابراین دقت کنید که اشتباه نکنید و پست‌های خود را اشتباها در اکانت های دیگر ارسال ننمایید. 

کلام آخر

بنابراین با نحوه استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام آشنا شدید. فراموش نکنید که برای استفاده از این ویژگی نیازی به نصب کردن هیچ برنامه جانبی نخواهید داشت و خود اپلیکیشن رسمی اینستاگرام این قابلیت را ارائه می‌کند. امیدوار هستیم از این مقاله لذت برده باشید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟