گزارش ویژه
ایسوس برند اول گیمینگ ایران به انتخاب کاربران وب‌سایت «گیمفا»
چندی پیش سایت گیمفا به‌عنوان بزرگترین وب‌سایت بازی کشور یک نظرسنجی با عنوان «برند اول گیمینگ» راه‌اندازی کرد. بیش از 13000 رای از طرف کاربران سایت گیمفا دریافت شد که در این بین، شرکت ایسوس با اخذ بالاترین میزان آرای کاربران به‌عنوان «برند اول بازی به انتخاب کاربران» انتخاب شد.

ایسوس با داشتن قدیمی‌ترین خط تولید اختصاصی مخصوص بازی که با ROG شناخته می‌شود، با درنظرگرفتن نیاز بازیکنان رایانه‌ای و طراحی نوآورانه و کاربردی محصولات، همواره در تلاش است تا لذت دوستداران بازی‌های رایانه‌ای را بیش‌از‌پیش بهبود بخشد. این شرکت در همه زمینه‌ها علاوه بر تمرکز بر بیشترین کارآیی، ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی را برای این گروه در نظر گرفته است. برای نمونه، در بخش صوتی مادربوردهای مخصوص بازی، به کمک فناوری Sonic Radar پیروزی را تضمین می‌کند. به‌همراه راهکارهای محافظتی Gamer’s Guardian از ایجاد اختلال و خطر ازبین‌رفتن قطعات در هنگام استفاده طولانی مدت جلوگیری می‌کند. همچنین در کارت گرافیک نیز با راهکارهایی چون Game Booster در GPU Tweak و FanConnect، کامپیوتر را برای اجرای بهتر بازی‌ها آماده می‌کند. ایسوس در نمایشگرهای مخصوص بازی خود هم با ویژگی‌هایGamePlus  و GameVisual، در سبک‌های مختلف بازی به علاقمندان به بازی کمک می‌کند.

اما لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی ایسوس نیز همانند یک دسکتاپ مخصوص بازی عمل کرده است. ایسوس اولین برندی است که در لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی خود از نمایشگر‌‌های 120 هرتزی با دید وسیع، فناوری G-Sync و خنک‌کننده آبی استفاده کرده است.  این شرکت با قرار دادن ویژگی‌های کارامد و واقعی مخصوص بازی نظیر اتصال به شبکه جهانی WTFast، محصولات مختص به بازی‌های رایانه‌ای خود را به دوستداران وفادار بازی‌های ویدئویی خود پیشنهاد می‌دهد. شایان ذکر است که این نظرسنجی که در یکی از معتبرترین سایت‌های مخصوص بازی ایران برگذار شد، نشان‌دهنده کیفیت و طراحی کاربردی محصولات برند ایسوس در حوزه بازی‌های رایانه‌ای در جهان است.

برچسب: 

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال