بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ
12/04/1403 - 17:40
نشست خبری با حضور مدیران گروه شرکت‌های شاتل
یک‌شنبه ۱۰ تیرماه، نشست خبری مدیران گروه شرکت‌های شاتل، در بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ برگزار شد. در این نشست محمدحسن شانه‌ساززاده، رئیس هیئت مدیره شاتل، حسین میرطاووسی، عضو هیئت مدیره نماوا و آرش کریم‌بیگی مدیرعامل شاتل‌موبایل حضور داشتند.

حسن شانه‌ساززاده هدف اصلی از حضور شاتل در نمایشگاه الکامپ را پس از 18 سال، معرفی پروژه اینترنت فیبر نوری مطرح کرد. او با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین مراحل پروژه فیبر نوری، اتصال منازل به فیبر نوری است، بیان کرد: «در این بخش مشکلاتی وجود دارد. که یکی از آن‌ها اعتماد نکردن مردم به شرکت‌های خصوصی و ناآشنا بودن ارائه‌دهندگان سرویس است.» او همچنین نداشتن مجوز واردات مودم‌های خارجی و بالا بودن قیمت مودم‌های داخلی را به‌عنوان مهم‌ترین مانع برای ارائه سرویس اینترنت فیبر نوری به مردم مطرح کرد.

حسین میرطاووسی، عضو هیئت مدیره نماوا نیز در این نشست خبری به دستاوردهای این پلتفرم نمایش خانگی که از سال ۱۳۹۲ راه‌اندازی شده و از سال ۱۳۹۵ در دسترس عموم قرار گرفته است اشاره کرد. به گفته او، نماوا تا امروز ۶۵ سریال ساخته و با رکورد ۶۰۰ میلیون دقیقه تماشا برای قسمت اول سریال قورباغه از این حیث رکوددار است. او در ادامه بیان کرد که برنامه تولیدات نماوا تا پایان سال ۱۴۰۴ مشخص است.

آرش کریم‌بیگی، مدیرعامل شاتل‌موبایل نیز، ضمن معرفی این اپراتور به‌عنوان یک اپراتور MVNO، به مزایای سیم‌کارت‌های شاتل‌موبایل اشاره و بیان کرد: «شاتل‌موبایل ارزان‌ترین سرویس مکالمه و پیامک در میان اپراتورهای کشور را دارد.» او در ادامه این نشست به معضل تأمین مودم‌های سیم‌کارت‌خور نیز اشاره کرد که این مسئله هم در نتیجه عدم مجوز واردات این نوع مودم‌ها به وجود آمده است.

گفتنی‌ست گروه‌ شرکت‌های شاتل امسال پس از سال‌ها به‌صورت یکپارچه در نمایشگاه الکامپ شرکت کرده است.

ایسوس

نظر شما چیست؟