14 آبان 1396
تاثیر هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری
هدایای تبلیغاتی یکی از انواع روش‌های بازاریابی در بین واحدهای تجاری می‌باشد. شما می‌توانید با یک هزینه بسیار کم یک تبلیغ بسیار موثر را انجام دهید. هدایای تبلیغاتی نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. تاثیر این هدایا در جذب مشتریان بر هیچ فردی پوشیده نیست. هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و در یک محصول خلاصه نمی‌شوند. دراین مقاله قصد داریم به تاثیر این هدایا بر جذب مشتریان بپردازیم.

shabake-mag.jpg

هدایای تبلیغاتی یکی از اثربخش‌ترین انواع بازاریابی

بازاریابی در دنیای امروز یک نیاز ضروری برای رشد کسب و کارهای نو ظهور می‌باشد. اغلب شرکت‌هایی که به‌تازگی وارد دنیای تجارت شده‌اند از این نوع تبلیغات استفاده می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی هزینه‌های گزافی دارند و برای یک شرکتی که تازه تاسیس شده است به هیچ وجه مناسب نمی‌باشد. در نتیجه چه بهتر که این شرکت‌ها از این هدایای تبلیغاتی استفاده نمایند که استفاده دوگانه دارد و دو مزیت مخصوص به خود را دارا می‌باشد. این هدایا هم شیرین می‌باشند برای مشتریان و هم ارزان برای شرکت تبلیغ‌دهنده.

تبلیغات انبوه هز باینه کم

یکی از بهترین انواع تبلیغات برای واحدهای تجاری هدایای تبلیغاتی می‌باشد که یک راه مناسب برای تبلیغات انبوه می‌باشد. این تبلیغات می‌توانند به‌سرعت در بین بازارهای هدف توزیع شود و معرف برند و محصول شرکت‌های تبلیغ‌دهنده شود. معمولا شرکت‌های تبلیغاتی مختلفی برای تولید این محصولات تبلیغی وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از کاتالوگ‌های تبلیغاتی، هریک از انواع محصولاتی که مناسب می‌دانید را انتخاب کنید و تبلیغ محصول خود را بر روی این هدایا درج کنید.

آیا هدایای تبلیغاتی بازدهی دارند؟

هیچ گاه نمی توان دقیقا اعلام نمود که دادن هدایای تبلیغاتی بازده مثبت دارند. تحقیقات نشان می‌دهد که اهدای هدیه در زمان و مکان نامناسب سبب ایجاد بازده ی منفی می شود. در نتیجه بهتر است مدیران یک شرکت از مشاوران تبلیغاتی برای این امر استفاده نمایند و در رابطه با بازاریابی‌ها و دادن انواع هدیه‌ها و تخفیفات با این مشاوران گفتگو کنند.

اثر هدایای تبلیغاتی در تجارت جهانی

هدایای تبلیغاتی یک نکته بسیار مهم در اصول بازاریابی جهانی می‌باشد.
به گزارش ویرلن؛ در واقع کمپانی‌هایی در این بازار رقابت کامل دوام خواهند آورد که بتوانند بهترین تخفیفات و هدایای تبلیغاتی را برای مشتریان خود آماده کنند. شما می‌توانید با اهدای یک هدیه تبلیغاتی موثر و مفید تا مدت‌ها اثر معنوی بر روی مشتریان هدف خود گذارید. این یک رویا نیست بلکه بسیاری از شرکت‌های بزرگ در این روزگار از این روش‌های منطقی برای بازاریابی و تبلیغات هدفمند استفاده می‌کنند. گاها دیده شده است که هدایای تبلیغاتی مخصوصی برای افراد خاصی تولید شده است. به‌طور مثال لوازم آرایشی بود که در سال‌های اول قرن ۲۱ برای بانوان تولید شد و هدف آن معرفی برندهای زیبایی و بهداشتی مانند ورساچه و دیور بود. این عوامل دست در دست هم می‌دهند و سبب می‌شوند که یک شرکت در بازار رقابتی موفق بیرون بیاید.

ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی

این محصولات در عین کوچکی بسیار متنوع می‌باشند. تنوع رنگی و طرح‌های مختلف، یکی از ویژگی‌های این نوع از هدایای تبلیغاتی می‌باشد. از طرفی قیمت بسیار ارزان این محصولات می‌تواند یک گزینه مناسب برای تبلیغات واحدهای تجاری محسوب شود. ویژگی دیگر این نوع بازاریابی، سرعت بالا در آماده‌سازی آن‌ها می‌باشد. توجه کنید که شما می‌توانید با یک صدم هزینه یک بیلبورد تبلیغاتی صد هزار خودکار تبلیغاتی سفارش دهید. با این عمل شما می‌توانید برای چندین ماه برای بیش از صد هزار نفر تبلیغات داشته باشید.

سفارش هدایای تبلیغاتی

شما می‌توانید به‌راحتی این نوع هدایای تبلیغاتی را از گروه هدایای تبلیغاتی گیفتو سفارش دهید و اقدام به خرید این محصولات در انواع و سایزهای مختلف کنید. این محصولات جزء پر‌طرفدارترین انواع روش‌های بازاریابی در دنیای امروزی می‌باشند. تحقیقات نشان داده است که استفاده از این نوع تبلیغات به‌شدت سبب افزایش سهم فروش محصولات در بین واحدهای تجاری می‌شود. شما می‌توانید با این عمل به‌راحتی سود خالص فروشگاه و شرکت خود را افزایش دهید. یکی از راه‌های اثبات اثرگذاری این نوع تبلیغات استفاده از روش‌های بازاریابی توسط کمپانی‌های بزرگی مانند ایرانسل و همراه اول می‌باشد. بدون تردید این شرکت‌های بزرگ بهترین روش‌های تبلیغاتی را برای معرفی محصولات خود انتخاب می‌کنند و این خود دلیلی است بر کارآمدی این نوع از تبلیغات.

جهت دریافت مشاوره و خرید هدایای تبلیغاتی از سایت گیفتو دیدن فرمائید

http://www.gifto.irhttp://www.gifto.biz

ایسوس

نظر شما چیست؟