وهاب عقیقی

یکی از مهم‌ترین وظایف یک مدیر بازاریابی در هر سازمان تجاری تعریف پلن تبلیغاتی سالانه آن مجموعه است . پلن تبلیغات هر شرکت یا بنگاه تجاری اقتصادی بر مبنای فعالیت آن شرکت تعریف می‌گردد . این فعالیت‌ها میتواند شامل تولید محصول، واردات محصول و یا ارائه خدمات گوناگون در زمینه‌های مختلف باشد .
تاثیر برگزاری نمایشگاه‌ها بر کسب و کار
08 مرداد 1396
تجارت یا همان داد و ستد ، عرضه و انتقال مالکیت کالا و خدمتی از یک شخص یا سازمان به اشخاص و سازمان‌های دیگر در ازای دریافت کالا، پول یا خدمات است. هر فعالیتی که اشخاص در قبال دریافت کالا یا خدمات دیگر انجام می‌دهند را تجارت می‌نامیم . تجارت به دو قسمت داخلی و خارجی تقسیم می شود و در عرف معمول به تبادل کالا ها یا خدمات تجارت اطلاق می‌شود . برای داد و ستد بهتر در زمان لازم و محدود به اطلاعات و مدیریت آن جهت رسیدن به اهداف مطلوب نیاز داریم.
چرا کسب و کار‌های اینترنتی نیاز به اتحادیه دارند؟
31 خرداد 1396
صنف یا رسته، انجمنی است که از سوی گروهی از افراد که دارای یک حرفه و پیشه هستند، تشکیل می‎شود تا از این راه به بهبود کیفیت و بالا بردن سطح کیفی مجموعه واحدها یاری رساند و در کنار تعیین تدابیری برای مقابله با تخلفات، وظیفه اطلاع‎رسانی درباره سایر اتفاقات حوزه‌های مرتبط با حرفه مدنظر را بر عهده گیرد.
اشتراک در وهاب عقیقی
توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال