وهاب عقیقی

یکی از مهم‌ترین وظایف یک مدیر بازاریابی در هر سازمان تجاری تعریف پلن تبلیغاتی سالانه آن مجموعه است . پلن تبلیغات هر شرکت یا بنگاه تجاری اقتصادی بر مبنای فعالیت آن شرکت تعریف می‌گردد . این فعالیت‌ها میتواند شامل تولید محصول، واردات محصول و یا ارائه خدمات گوناگون در زمینه‌های مختلف باشد .
برگزاری الکامپ و تاثیر بر بازاریابی
19 مرداد 1396
دنیای اکنون دنیای دیجیتال است و تحولات رایانه ای جهان را به دهکده کوچک مبدل ساخته که هر روز ما را به خود وابسته تر می سازد. بیشتر ارتباطات در جهان در فضای رایانه ای در حال شکل گیری است...
تاثیر برگزاری نمایشگاه‌ها بر کسب و کار
08 مرداد 1396
تجارت یا همان داد و ستد ، عرضه و انتقال مالکیت کالا و خدمتی از یک شخص یا سازمان به اشخاص و سازمان‌های دیگر در ازای دریافت کالا، پول یا خدمات است. هر فعالیتی که اشخاص در قبال دریافت کالا یا خدمات دیگر انجام می‌دهند را تجارت می‌نامیم . تجارت به دو قسمت داخلی و خارجی تقسیم می شود و در عرف معمول به تبادل کالا ها یا خدمات تجارت اطلاق می‌شود . برای داد و ستد بهتر در زمان لازم و محدود به اطلاعات و مدیریت آن جهت رسیدن به اهداف مطلوب نیاز داریم.
چرا کسب و کار‌های اینترنتی نیاز به اتحادیه دارند؟
31 خرداد 1396
صنف یا رسته، انجمنی است که از سوی گروهی از افراد که دارای یک حرفه و پیشه هستند، تشکیل می‎شود تا از این راه به بهبود کیفیت و بالا بردن سطح کیفی مجموعه واحدها یاری رساند و در کنار تعیین تدابیری برای مقابله با تخلفات، وظیفه اطلاع‎رسانی درباره سایر اتفاقات حوزه‌های مرتبط با حرفه مدنظر را بر عهده گیرد.
اشتراک در وهاب عقیقی
توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال