گزارش آگهی

پریزهای برق خانه، اینترنت می‌دهند!
03 فروردين 1396
این روزها محصولات پاورلاین با استقبال خوبی از سوی کاربران روبه‌رو شده‌اند. تجهیزات پاورلاین از سیستم کابل‌کشی برق خانه و داخلی ساختمان‌ها برای انتقال اطلاعات از یک سو به‌ سوی دیگر استفاده می‌کنند. در واقع، این تجهیزات اطلاعات را روی سیم‌های برق جابه‌جا می‌کنند. بنابراین، بهترین دستگاه برای انتقال اطلاعات از یک اتاق به اتاق دیگر، از یک طبقه به طبقه‌ای دیگر و رساندن اینترنت به نقاطی است که امکان‌ کابل‌کشی شبکه نیست و امواج وای‌فای نیز ‌دسترس‌ناپذیر یا ضعیف هستند. شرکت تندا یک پاورلاین نسل دوم با سرعت یک گیگابیتی دارد که در ادامه بیشتر معرفی می‌شود.
شرکت ایسوس در نمایشگاه IFA 2016 از نسل جدیدی از تجهیزات بازی و سبک زندگی رونمایی کرد که در میان آن‌ها چند نمایشگر خمیده نیز وجود داشت. در میان مانیتورهای جدید ایسوس فقط یک مدل خودنمایی می‌کرد و چشم هر بازدیدکننده نمایشگاه را به سوی خود خیره می‌ساخت. مانیتور MX34VQ با ویژگی‌هایی منحصر به ‌فرد برای هر کاربری به‌ویژه علاقه‌مندان به بازی و ویدیو یک استثنا خواهد بود.
پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم یا مراحم؟
23 اسفند 1395
آیا راهکار واقعی برای جلوگیری از مزاحمت‌های پیامکی وجود دارد؟ این سوال بسیاری از مردم است که از پیامک‌های مزاحم خسته شده‌اند. برای دریافت پاسخ با مدیر یکی از شرکت‌های معروف ارسال پیامک انبوه گفتگو کردیم. آقای مهندس وحید خسروی مدیرعامل شرکت ایده پردازان و مالک دامنه SMS.ir پیشرو در ارسال پیامک است. می‌خواهیم مصاحبه‌ای چالش‌برانگیز با ایشان داشته باشیم تا ببینیم که صنعت پیامک انبوه یا سامانه‌های پیامک در چه وضعیتی به سر می برند و چه راهکاری برای عدم مزاحمت پیامک‌های تبلیغاتی برای گیرندگان اندیشیده‌اند‌؟
شرکت ایسوس در آخرین روزهای سال ۲۰۱۶ با معرفی یک روتر قدرتمند و غول‌پیکر، شوک جدیدی به بازار تجهیزات شبکه بی‌سیم وارد کرد. مدل BRT-AC828 یک محصول معمولی نیست و درگاه‌های ارتباطی آن به‌خوبی چنین موضوعی را تأیید می‌کنند.
DSL-AC88U؛ سریع‌ترین مودم روتر ایسوس
16 اسفند 1395
ایسوس از سریع‌ترین مودم روتر دوبانده خود که از پرسرعت‌ترین پروتکل DSL به‌نام G.Fast پشتیبانی می‌کند، رونمایی کرد. این مودم روتر قدرتمند که از استاندارد بی‌سیم AC3100 بهره می‌برد با مدل DSL-AC88U عرضه می‌شود.
در حال حاضر ایسوس دو مدل از پرچم‌داران سری TUF خود را با نام‌های TUF Z270 MARK 1 و TUF Z270 MARK 2 معرفی کرده است که این دو تنها در چند ویژگی جزئی با هم متفاوت‌اند.

صفحه‌ها

اشتراک در گزارش آگهی