گزارش آگهی

خلاقیت در بازاریابی محتوایی هواپیمایی‌ها
15 مرداد 1396
در قرن اخیر شاهد تغییراتی در رفتار بازار بوده‌ایم، به طوری که بسیاری از روش های گذشته جای خود را به روش های جدید داده اند و شرکت ها برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان از ابزار هایی استفاده می کنند تا بتوانند بیشترین تاثیر را بر روی آ ن ها گذارند. این ابزارها با استفاده از نتایج آنالیز داده‌های به دست آمده از رفتار بازار انتخاب می شود. دیجیتال مارکتینگ فضای دیگری است که بسیاری از شرکت ها می خواهند آن را تصاحب کنند.
آچارفرانسه؛ خدمات مطمئن منزل با چند کلیک
15 مرداد 1396
یکی از کارهای پر دردسر این روزها انجام کارهای مربوط به خانه است: از نظافت و پذیرایی گرفته تا تعمیر و بازسازی. آچار فرانسه www.achareh.ir استارت‌آپی است که برای پاسخ به همین نیازها ایجاد شده و با آن تمام خدمات منزل فقط با چند کلیک در اختیار کاربر قرار گرفته است.
مینی‌پی‌سی‌های اندرویدی و ویندوز ۱۰ به بازار هجوم آورده‌اند و ایسوس یکی از برندهای شاخص در این زمینه است. مینی‌پی‌سی‌های ایسوس با ویژگی‌هایی الهام گرفته از نوت‌بوک‌های این شرکت و قطعات دیگری مانند کارت گرافیک و مادربورد، دل هر کاربری را می‌برند. در ادامه، نگاهی به یکی از مینی‌پی‌سی‌های ویندوز ۱۰ این شرکت خواهیم داشت.
اسپارد، ادامه‌ای بر انقلاب بزرگ اپلیکیشنی
31 تير 1396
نشست خبری رونمایی از اپلیکیشن خدمات حرفه‌ای نظافت اسپارد، با حضور علیرضا سبزعلیان، مدیر ارشد اجرایی هولدینگ تیفای (طلوع فردای ایرانیان – شرکت مالک اسپارد)، علیرضا دهقانیان مدیر بازاریابی اسپارد، پوریا نوروزی مدیر پروژه اسپارد و جمعی از خبرنگاران حوزه‌ی فناوری و خبرگزاری‌های کشور برگزار شد.
چرا آنتی ويروس اورجينال بيت ديفندر را انتخاب كنيم ؟
29 تير 1396
شرکت بدرالکتریک یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های عرضه کننده ماشین‌های اداری به پشتوانه بیش از 50 سال حضور مستمر بنيانگذاران مجموعه در ايران، از سال 1370 دوره جديد فعاليت خود را آغاز کرد. و اکنون غیر از ارایه محصولات متنوع نماینده رسمی نرم‌افزار بیت‌دیفندر است.
نگاهی به کیت پاورلاین بی سیم توتولینک مدل PLW350KIT
18 تير 1396
عصری که ما در آن زندگی می‌کنیم، عصر صفر‌و‌یک و ارتباطات دیجیتالی است و این سبب شده تا ماشین‌های محاسباتی و دستگاه‌های هوشمند توسط شبکه‌های ارتباطی بزرگ و کوچک به یکدیگر متصل شوند. مجموعه‌هایی که برای ارتباط با یکدیگر از هزاران تجهیزات شبکه‌ای مانند مودم و روتر استفاده می‌کنند تا داده‌ها را در کسری از ثانیه به مسافت‌های دوردست منتقل کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در گزارش آگهی