گزارش آگهی

برخی کاربران در بازار به‌دنبال دستگاه مودم روتر بی‌سیمی می‌گردند تا در اتاق خود بگذارند که هم از اینترنت استفاده کنند و هم بتوانند به وای‌فای متصل شوند، اما هزینه زیادی پرداخت نکنند. شرکت U.TEL برای این گروه از کاربران مودم روتر بی‌سیم A151 را معرفی کرده است.
تلویزیونی در جیب شما
31 ارديبهشت 1396
در چند سال اخیر، گوشی‌های هوشمند تا حدودی جای لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترهای رومیزی را گرفته‌اند. غالب مردم همیشه یک گوشی هوشمند در دست یا جیبشان دارند و تمام کارهایشان را با آن انجام می‌دهند؛ بنابراین، نیاز به ویدئوپروژکتورهایی که به گوشی‌های هوشمند متصل شوند نیز احساس شد. ZenBeam E1Z یکی از ویدئوپروژکتورهای جیبی و به‌ تمام معنا همراهی است که با استفاده از درگاه USB به گوشی‌های اندرویدی متصل می‌شود و ویدئو و عکس را برای شما پخش می‌کند.
رسپینا 24 ؛ تجربه یک سفر به یادماندنی
24 ارديبهشت 1396
امروزه سفر کردن به بخش مهمی از زندگی انسان‌ها تبدیل شده است. فرار از فشارهای روزمره و میل به تنوع باعث شده تا افراد مختلف بخشی از اوقات فراغت خود را به سفر اختصاص دهند و برای آن برنامه ریزی کنند. عواملی مانند عدم اطلاع از آینده و شرایط غیر قابل پیش بینی خصوصا در کشوری مانند ایران باعث شده تا برنامه ریزی برای سفر بیش از آن که یک انتخاب باشد، یک ضرورت محسوب شود.
بهترین سیستم تلفن سانترال کدام است؟
11 ارديبهشت 1396
با روی کار آمدن اینترنت و شبکه‌های اجتماعی همچنان بخش عظیمی از تجارت بر مبنای مکالمات تلفنی است. اگر شما صاحب تجارت جدیدی هستید یا مایل به ارتقاء سرویس تلفنی مجموعه تجاری خود هستید، در ادامه با ما باشید.
از ویدیو و بازی بی‌سیم لذت ببرید!
17 فروردين 1396
مدتی است شاهدیم شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (گرین) محصولات شبکه TOTOLINK را وارد بازار ایران کرده است. برند توتولینک در سال ۲۰۰۹ در کره جنوبی تأسیس شده است و محصولات آن در بیش از ۵۵ بازار کشورهای مختلف از جمله کشورهای آسیایی حضوری پررنگ دارند. روترهای توتولینک از طراحی‌های متفاوت و زیبا سود می‌برند و علاوه بر صرفه اقتصادی؛ امکانات، تنظیمات پیشرفته و عملکرد مطلوبی دارند. برای آشنایی بیشتر با این برند و محصولاتش، در نظر داریم روتر دوبانده A6004NS این شرکت در رده AC1900 را بررسی کنیم.
به سقف اتاق متصل شوید!
04 فروردين 1396
شرکت‌های سازنده تجهیزات شبکه سعی می‌کنند در سبد محصولات خود یک اکسس‌پوینت سقفی هم داشته باشد. این اکسس‌پوینت‌ها با چهره خاص خود به طور ویژه برای نصب روی دیوارهای کناری یا سقف اتاق‌ها طراحی شده‌اند و کاربردهای رومیزی ندارند. هتل‌ها، دانشگاه‌ها، سالن‌های اجتماعات و شرکت‌های ادرای با تعداد زیاد اتاق و راهرو، مشتری اکسس‌پوینت‌های سقفی هستند. در ادامه می‌خواهیم به معرفی و بررسی اکسس‌پوینت سقفی N9 توتولینک بپردازیم.

صفحه‌ها

اشتراک در گزارش آگهی