اخبار ایران

تاریخ شروع پیش‌ثبت‌نام نمایشگاه الکامپ ۹۶ اعلام شد
04 ارديبهشت 1396
بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 30 تیر ماه تا 2 مرداد ماه توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار خواهد شد و پیش ثبت نام الکامپ امسال نیز دهم اردیبهشت ماه سال جاری آغاز میشود.
افتتاح فاز نخست شبکه فیبر نوری منازل در ۸ شهر ایران
04 ارديبهشت 1396
سرانجام پس از چندین سال انتظار، اولین شبکه اتصال فیبر نوری منازل در ایران افتتاح و شروع به کار کرد. در فاز اول، پورت‌هایی در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، کرمانشاه و کرج آماده واگذاری است.
بیش از ۸۴ مرکزداده به مرکز ملی تبادل ترافیک متصل شدند
04 ارديبهشت 1396
براساس اطلاعاتی که پایگاه داده شرکت ارتباطات زیرساخت منتشر کرده است؛ تا کنون بیش از ۸۴ مرکزداده از سراسر کشور به مرکز ملی تبادل ترافیک ایران متصل شدند. از این تعداد مرکزداده بیش از ۷۴ مرکزداده غیردولتی هستند که نشان از همکاری بالای بخش خصوصی دارد.
حضور شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی هوافضای ماکس2017
03 ارديبهشت 1396
ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه هوایی، در نمایشگاه بین‌المللی هوافضای ماکس2017 مسکو شرکت خواهند کرد.
محققان ایرانی دستگاه چندقلوزایی حیوانات را ساختند
03 ارديبهشت 1396
رییس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی از تولید دستگاهی برای چندقلوزایی 3 حیوان اهلی خبر داد و گفت: «این دستگاه با دانش بومی تولید شده در این پژوهشگاه به مرحله تولید و تجاری‌سازی رسیده است.»
قیمت‌ گوشی‌های جدید میان‌رده ال‌جی در بازار ایران اعلام شد
02 ارديبهشت 1396
شرکت ال‌جی در اولین روزهای سال ۲۰۱۷ و در خلال نمایشگاه CES 2017 چندین گوشی میان‌رده از جمله گوشی‌های K8 2017 و Stylus 3 را معرفی کرد. اکنون این گوشی‌ها به بازار ایران رسیده و قیمت‌گذاری شده‌اند.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار ایران