اخبار ایران

ساخت دوربین بدون لنز توسط دانشمندان ایرانی
02 تير 1396
دانشمندان موسسه فناوری کالیفرنیا به رهبری علی حاجی میری یک پروفسور ایرانی، یک دوربین بدون لنز روی تراشه رایانه ای با ابعاد یک در یک میلی متر ساخته اند که با استفاده از الگوریتم های مختلف عکس می گیرد.
 رونمایی از فاز تکمیلی شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک در تیرماه
31 خرداد 1396
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه فازسوم شبکه ملی اطلاعات در حال تکمیل است، گفت: در تیرماه جاری خبر رونمایی از پیشرفت نهایی ۲پروژه شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک خواهیم داشت.
چرا کسب و کار‌های اینترنتی نیاز به اتحادیه دارند؟
31 خرداد 1396
صنف یا رسته، انجمنی است که از سوی گروهی از افراد که دارای یک حرفه و پیشه هستند، تشکیل می‎شود تا از این راه به بهبود کیفیت و بالا بردن سطح کیفی مجموعه واحدها یاری رساند و در کنار تعیین تدابیری برای مقابله با تخلفات، وظیفه اطلاع‎رسانی درباره سایر اتفاقات حوزه‌های مرتبط با حرفه مدنظر را بر عهده گیرد.
سامسونگ تنها حامی پروژه بزرگ موسیقی و نمایشی «سی» است
31 خرداد 1396
پروژه «سی» با حمایت شرکت سامسونگ و با حضور بهترین‌های حوزه موسیقی و نمایش در اواسط تابستان امسال به روی صحنه خواهد رفت. برگزارکنندگان این پروژه تلاش دارند با تلفیق هنر موسیقی و نمایش با فناوری‌های روز، روایتی نوین از اشعار و روایت‌های حماسی شاهنامه ارایه کنند.
همراه اول: در طرح ترابردپذیری از اپراتورهای دیگر موفق‌تریم
30 خرداد 1396
در حالی که رسانه‌ها طی روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر موفقیت ایرانسل در طرح ترابردپذیری منتشر کردند؛ همراه اول با انتشار آخرین آمار و وضعیت ترابردپذیری خود مدعی شد از ایرانسل و رایتل بهتر عمل کرده و دارای تراز مثبت است.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار ایران