مهسا قنبری

۱۰ جمله‌ای که فقط کارفرمایان بد و نالایق به زبان می‌آورند
29 خرداد 1396
وقتی می‌شنوید اطرافیان شما در محل کار از الفاظ و جملات نامناسب استفاده می‌کنند، دلسرد می‌شوید؛ اما بدتر از آن زمانی است که مدیر شما جملات وحشتناکی را به زبان می‌آورد. به‌هرحال، وقتی کارفرمای شما نشان می‌دهد که مدیر بد و نالایقی است، کمک می‌کند بتوانید تصمیمات درستی را در مورد خودتان اتخاذ کنید. شما باید از واقعیت موقعیت شغلی خود مطلع باشید و بدانید در چه محیطی کار می‌کنید.
۷ روش به اوج رساندن خلاقیت در ابتدای روز
26 خرداد 1396
جرقه گریزان خلاقیت. اغلب هر وقت که به آن بیشتر نیاز دارید، دشوارتر می‌یابیداش. بدون خبر (اغلب ساعت 3 صبح) حاضر می‌شود یا بدون اجازه (اغلب بعد از آن که مدیر از شما می‌پرسد آیا ایده‌ای دارید) می‌رود. و آشکار شدن آن اول سر صبح می‌تواند سخت‌تر از همه باشد.
شما به این ۸ دلیل نمی‌توانید به راحتی رفتارتان را تغییر دهید
22 خرداد 1396
تغییر رفتار در واقع نوعی چالش خود- مهندسی است. البته منظورمان از تغییر یک تغییر پایدار و بلندمدت است، نه تغییری که قبل از اتفاق افتادن همانند ترکش به این طرف و آن طرف پخش می‌شود. حال این تغییر چه در مورد رژیم گرفتن، ورزش کردن، رفتار و وابستگی‌ها باشد چه در مورد هر چیز دیگری، یکی از سخت‌ترین کارهایی است که شخص ممکن است آن را تجربه کند.
چهار پروژه‌ای‌ که سعی دارند اقتصاد گیگی را به‌نفع کارگران بهبود بخشند
19 خرداد 1396
اقتصاد گیگی روشی از اشتغال است که در آن افراد به‌جای آنکه برای یک کارفرمای مشخص کار کنند، به کارهای پاره‌وقت و مستقل از هم مشغول می‌شوند که هرکدام درآمد خود را دارند.
چرا یادگیری «استارتاپ ناب» به تنهایی برای موفقیت کافی نیست!
18 خرداد 1396
استارتاپ ناب یا Lean Startup یک متدولوژی محبوب و موفق در حوزه کارآفرینی است که در واقع سیستمی برای راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار یا محصول به موثرترین شیوه ممکن و در جهت کاهش ریسک شکست آن‌ها است. در این روش تمام ایده‌ها در واقع فرضیاتی تلقی می‌شوند که باید به سرعت در بازار مورد آزمایش و اعتبار سنجی قرار بگیرند.
۵ نکته‌ای که باید مدیران جوان در کار با کارمندان بزرگ‌تر رعایت کنند
13 خرداد 1396
تجربه کارمندان مسن‌تر برای کل تیم ارزشمند است. مدیریت یک تیم می‌تواند برای هر کسی چالش‌برانگیز باشد. اگر جوان هستید و اولین بار است که نقش مدیریتی را بر عهده می‌گیرید، باید بگوییم چالش‌‌های زیادی پیش‌رو دارید.
۸ کاری که افراد موفق و بانفوذ انجام می‌دهند
11 خرداد 1396
گاهی اوقات حقیقت، منطق و استدلال کافی نیست. همیشه افراد با نفوذی هستند که می‌توانند با بهره‌گیری از برخی شیوه‌ها و راهکارها دیگران را در زمینه مباحث مهم به راحتی متقاعد نمایند.
۱۰ ایده تجاری راحت برای پول‌سازی و تغییر جهان
07 خرداد 1396
اگر مشکلات فرصت‌هایی هستند برای فروش راه‌حل‌ها، این دنیا پُر است از فرصت‌ها. نسل‌های رو به رشد نسبت به مسائل جهان بسیار آگاه هستند و انگیزه دارند تا در جهان تفاوت ایجاد کنند. این که بخواهند مصرف‌کنندگان بهتری باشند و تاثیر مثبتی روی محیط بگذارند، به کشورهای توسعه نیافته کمک می‌کند تا حرف خود را در سیاست بزنند، خدمات خود را به سمت و سوی کمک به دیگران پیش ببرند، و حتی دانش خود را در جهت تعلیم و تربیت افراد نیازمند به اشتراک بگذارند، و کارهای بیشتری از این دست موجب می‌شود تا جهان به جای بهتری برای زندگی تبدیل شود.
۱۲ کلمه و عبارتی که افراد باهوش هرگز نمی‌گویند
05 خرداد 1396
آیا تا کنون حرف‌ها یا عباراتی را گفته‌اید که به سرعت از گفتن آن‌ها پشیمان شده باشید؟ به احتمال زیاد گه‌گاه این اتفاق برای همه ما پیش می‌آید، اما چنین موضوعی برای افراد باهوشی که با دقت کلمات و جملات خود را قبل از بیان آن‌ها برمی‌گزینند، یک اتفاق عادی نیست.

صفحه‌ها

اشتراک در مهسا قنبری