مصطفا پورمحمدی

یکی از چالشی‌ترین اهداف وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اجرای طرح رجیستری است. اجرای این طرح سالیان سال است که به مبحثی گنگ در بازار ایران بدل شده است؛ اما گویا در تاریخ 28 مهر 96 بیش از هر زمان دیگری به اجرایی شدن نزدیک خواهد شد. هرچند این طرح سال‌ها قبل هم اجرا شده بود؛ اما به دلایلی، خیلی زود به دست فراموشی سپرده شد؛ چیزی که بعید می‌دانیم این بار اتفاق بیفتد و کسی از اجرای آن کوتاه بیاید. اما مسئله این است که اجرای این طرح چه تاثیری بر روی مصرف‌کنندگان دارد؟
با فرا رسیدن پاییز، اوپراتور همراه اول برای تمام افرادی که از بسته‌های نوترینوی این شرکت استفاده می‌کنند یک امکان ویژه در نظر گرفته است. اما شرایط خاصی که برای این «هدیه‌ی پاییزی» در نظر گرفته شده، استفاده از آن را برای بسیاری از کاربران دشوار کرده است.
توییت‌های شخصیت‌های ایرانی را در اپ ایرانی توییتنا بخوانید
29 شهريور 1396
این روزها بسیاری از مشاهیر دنیای علم، سیاست و هنر از توییتر برای رساندن پیام‌های خود استفاده می کنند. اگرچه دسترسی به این شبکه در ایران بدون تغییر آی‌پی مقدور نیست، اما چشم پوشیدن از آن برای خیلی از افراد کار آسانی نیست. در همین راستا، اپلیکیشن سبک «توییتنا» در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته است.
اشتراک در مصطفا پورمحمدی