نمادی از اقتدار، زیبایی و قدرت
دیابلوی لامبورگینی در حراجی بریتانیا به فروش گذشته می‌شود + عکس
دیابلو یکی از مدل‌های خاطره‌انگیز و ماندگار شرکت خودروسازی لامبورگینی است. یکی از معدود دیابلوهایی که وارد انگلستان شد قرار است در تاریخ 2 سپتامبر در یک حراجی به مزایده گذاشته شود.

یکی از ابرخودروهایی که باعث مشهور شدن برند لامبورگینی شد مدل "دیابلو" است. از این خودرو تنها 3 هزار دستگاه بین سال‌های 1990 تا 2001 تولید شد. دیابلو ادامه دهنده راه "کنتاچ" بود و بعد از آن راه را برای معرفی مدل Murcielago باز کرد و در نهایت با مدل مدرن "آونتادور" جایگزین شد. 

اما یکی از مدل‌هایی که در تعداد خیلی پایین تولید شد و تنها چند دستگاه از آن با فرمان دست راست وارد بریتانیا شد و از نظر مشخصات بسیار به SV نزدیک است همین مدلی است که عکس‌اش را می‌بینید. این خودرو با رنگ سبز متالیک، چرم مشکی و طراحی داخلی آلکانترا یکی از 13 خودروی مجوزدار موجود در انگلستان است.

مطلب پیشنهادی

ابرخودروی جدید مک‌لارن برای شکست فراری آماده می‌شود + عکس و ویدیو
ابرخودروهای مک‌لارن و فراری شاخ به شاخ می‌شوند

قرار است این خودروی زیبا در حراجی سیلورستون در روز 2 سپتامبر به مزایده گذاشته شود. برگزارکنندگان این مراسم می‌گویند این دیابلوی SV مختص طرف‌داران متعصب و سرسخت لامبورگینی است. چرخ‌های جلوی آن 17 و چرخ‌های عقب 18 اینچ است و به سیستم کترل آب‌وهوا، پخش‌کننده سی‌دی، پنجره‌های برقی، قفل مرکزی و سیستم اگزوز اسپرت مجهز است.

به‌گفته آن‌ها، این گاو خشمگین ایتالیایی همواره تحت سرویس‌های شدید بوده و تمام کتاب‌ها و ابزار آن در دسترس است و قرار است پیش از برگزاری مزایده مجددا توسط متخصصان زبده سرویس شود. انتظار می‌رود قیمت پیشنهادی برای این دیابلو بین 199 هزار و 984 دلار تا 225 هزار و 789 دلار باشد.

در زیر، عکس‌های زیبا از این خودروی بی‌نظیر را در زوایای مختلف تماشا کنید.

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید