برگزاری کنفرانس خبری ای‌دیتا-آونگ با حضور موسس شرکت‌ ای‌دیتا در تهران
21 مرداد 1396
در روز پنج شنبه نوزدهم مردادماه کنفرانس خبری ای‌دیتا-آونگ، با حضور مدیران کل ای‌دیتا و آونگ در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

در ابتدای کنفرانس مهندس میرلوحی مدیرعامل شرکت آونگ ضمن خوش‌آمد گویی به آقای سایمون چن موسس شرکت ای‌دیتا و خانم شلی چن مدیرعامل ای‌دیتا، از آقای سایمون چن دعوت کرد تا درباره فعالیت‌های جدید شرکت توضیحاتی دهد.

سایمون چن پس از ابراز خوشحالی از حضور در ایران به معرفی تولیدات جدید شرکت ای‌دیتا به نام‌های محصولات گیمینگ XPG، هدفون‌های ERATO و روبات‌های هوشمند پرداخت و افزود این سه محصول بزودی با همکاری شرکت آونگ به بازار‌های ایران وارد خواهد شد.

سپس خانم شلی چن از رضایت شرکت ای‌دیتا نسبت به همکاری با شرکت‌ آونگ گفت و این شرکت را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین همکاران ای‌دیتا در خاور میانه نام برد. خانم چن نیز از تمرکز ویژه ای‌دیتا بر سه محصول جدید این شرکت گفت و نسبت به موفقیت این سه محصول در ایران  با همکاری شرکت آونگ  ابراز امید واری کرد.

و در نهایت مهندس میرلوحی مدیرعامل شرکت آونگ از رضایت کاربران ایرانی از محصولات ای‌دیتا گفت. 
 میرلوحی در مورد خدمات ارزش افزوده شرکت آونگ افزود: شرکت آونگ مفتخر است که با تلاش و پیگیری ویژه در بخش خدمات پس از فروش رضایت کامل مشتریان خود را از خدمات پشتیبانی محصولات دارد. 
در ادامه میرلوحی از خدمات ارزش افزوده ویژه‌ای که در آینده به مجموعه خدمات آونگ اضافه خواهد شد خبر داد: با توجه به استراتژیک بودن محصولات SSD، شرکت آونگ در نظر دارد در آینده‌ای نزدیک این محصولات را درب منزل تست کرده و در صورت نیاز ارائه خدمات کند. منتظر خدمات ارزش افزوده بیشتری از شرکت آونگ باشید.

در انتهای کنفراس آقای سایمون چن از سرمایه گزاری ویژه ای‌دیتا در تکنولوژی‌های آینده خبر داد و گفت: شرکت ای‌دیتا سرمایه گزاری ویژه‌ای در بخش خودرو‌های الکتریکی، هوش مصنوعی و روباتها کرده است و در نظر دارد جزو بازیگران اصلی این حوزه‌ها در آینده باشد.

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید