نرم‌افزار موبایل «ایران صدا»
دانلود کنید: اپلیکیشن پخش زنده و آرشیو اینترنتی رادیوهای ایران
هنوز رادیو طرفداران و شنونده‌های خاص خود را دارد. بسیاری از ما هنوز عادت داریم اوقاتی از شبانه‌روز را به رادیو گوش بدهیم. امروز می‌خواهیم برنامه‌ای به شما معرفی کنیم که دیگر در ایام نوروز نگران از دست دادن یک برنامه رادیویی نباشید.

دید و بازدیدهای نوروزی یا سفرها و گردش‌های یک روزه در تعطیلات باعث می‌شوند از رادیو دور بمانید یا اینکه برنامه‌ای را از دست بدهید یا بدتر از همه اینکه رادیو در دسترس نداشته باشید. خوش‌بختانه، اپلیکیشن «ایران صدا» تمامی این مشکلات را جبران می‌کند و برای علاقه‌مندان و طرفداران رادیو در این روزها یک نیاز ضروری است. 

بسیاری از ما عادت کردیم هرچیزی را به صورت آرشیو روی موبایل یا تبلت و نوت‌بوک خود داشته باشیم و تا همیشه همراه ما باشد و هر زمان بدان نیاز داشتیم، بشود استفاده‌اش کنیم.

اپلیکیشن «ایران صدا» ضمن اینکه امکان گوش دادن و پخش زنده کانال‌های رادیویی صدای جمهوری اسلامی ایران را روی موبایل و تبلت فراهم می‌کند، امکان دسترسی به آرشیو اینترنتی برنامه‌های مختلف کانال‌های رادیویی ملی را نیز فراهم می‌سازد. 

برای استفاده از ایران صدا نیازی به جست‌وجو در موج FM ندارید اما در عوض باید به یک اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید.

این برنامه ۱۴ کانال رادیویی پر طرفدار و ملی را برای شما پخشزنده می‌کند. این سرویس اینترنتی از سرورهای خوب و پرسرعتی سود می‌برد و خیال‌تان بابت استریم آنلاین و بدون تاخیر صدای رادیو مطمئن باشد. 

با انتخاب هر کانال رادیویی و مراجعه به تقویم زمانی، می‌توانند برنامه‌هایی که نیم ساعت قبل پخش شدند تا برنامه‌هایی که ماه قبل پخش شدند را انتخاب و دوباره گوش کنید. 

هنگامی که دارید به برنامه‌ها گوش می‌دهید، توضیحات متنی درباره هر برنامه مانند مدت زمان نیز به شما نمایش داده می‌شود. 

اپلیکیشن «ایران صدا» را می‌توانید از روی لینک‌های زیر برای دو سیستم‌عامل اندروید و آی‌او‌اس دانلود و نصب کنید:

 

 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید