پیش‌فروش از یکم تیرماه آغاز می‌شود
ایران‌خودرو رسما شرایط پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ را اعلام کرد + شرایط و قیمت
29 خرداد 1396
بالاخره پس از مدت‌ها انتظار؛ ایران‌خودرو به طور رسمی شرایط پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ را اعلام کرد. پیش‌فروی این خودرو از یکم تیرماه آغاز می‌شود و مبلغ اولیه پرداختی ۶۰ میلیون تومان است.

پژو ۲۰۰۸ یکی از خودروهای پسابرجامی است که با همکاری شرکت پژو فرانسه و ایکاب ایران در داخل کشور مونتاژ و تولید می‌شود. در چند ماه اخیر حرف‌وحدیث‌های زیادی درباره این خودرو در بازار وجود داشته و در حالی که ایران‌خودرو بارها از اعلام طرح پیش‌ثبت‌نام پژو ۲۰۰۸ خبر می‌داد اما هر بار به تعویق می‌افتاد تا اینکه بالاخره شاهد نمایش بخشنامه و شرایط پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ روی سایت ایران خودرو هستیم.

مطلب پیشنهادی

با اولین کراس‌اوور پژو در ایران بیشتر آشنا شوید + عکس
پژو ۲۰۰۸؛ پربازدیدترین خودروی نمایشگاه خودروی تهران

گروه خودروسازی ایران‌خودرو بخشنامه فروش خودروی جدید پژو 2008 را ویژه تیرماه 96 منتشر نمود. این پیش‌فروش در نوبت 1 و 3 تیرماه قابل اجرا است.

در این طرح برای هر کد ملی امکان یک ثبت نام وجود دارد. متقاضیان دارای کد ملی با رقم سمت راست زوج در روز پنجشنبه 1 تیرماه راس ساعت 10 صبح، امکان ثبت‌نام خواهند داشت. متقاضیان دارای کد ملی با رقم سمت راست فرد در روز شنبه 3 تیرماه راس ساعت 10 صبح، امکان ثبت‌نام خواهند داشت. 

مبلغ پیش پرداخت 60 میلیون تومان است. سود مشارکت این طرح 15 درصد و سود انصراف 12درصد است.

اولین موعد تحویل این خودرو شهریور ماه 96 است که براساس ظرفیت ثبت‌نام تا مرداد 97 ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ایران‌خودرو یا اطلاعیه‌های زیر مراجعه کنند:

 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید